VIP Sport

7. listopadu 2018 • 13:02

Když se tenisové hvězdy sejdou na Maledivách: Divoký mejdan a tulení v bazénu!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mají po sezoně, a tak to můžou pořádně roztočit. A kde jinde, než v luxusu! I když na kurtech působí tenisové hvězdy Caroline Wozniacki (28) a Stan Wawrinka (33) a jejich partneři jako »rivalové«, umí si užít společnou dovolenou.Tenisová partička to pořádně rozjela v bazénu u Indického oceánu, kde samozřejmě nechyběly vychlazené tekuté dobroty. A kdo se vlastně do vyhřáté vody ponořil?

Ke světové trojce Wozniacké se přitulil manžel dnes už bývalý basketbalista David Lee. Stan Wawrinka si k sobě přitisknul tenisovou přítelkyni Donu Vekić a »křoví« jim dělali další dva kamarádi.

A co by to bylo za akci, kdyby se neobjevila na Instagramu! „Šťastnou dovolenou,“ přejí všem svým známým na dálku. Ti musí jen pukat závistí…

I když na kurtech působí tenisové hvězdy Caroline Wozniacki a Stan Wawrinka a jejich partneři jako »rivalové«, umí si užít společnou dovolenou.
I když na kurtech působí tenisové hvězdy Caroline Wozniacki a Stan Wawrinka a jejich partneři jako »rivalové«, umí si užít společnou dovolenou.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud