VIP Sport

18. prosince 2018 • 15:11

Zvrat v případu Kvitová! Soudkyně učinila zásadní rozhodnutí

###BLOK-TOP-VIDEA###

Soudní proces s fotbalistou Radimem Žondrou (33), obžalovaným z násilného útoku a pořezání tenistky Petry Kvitové (28), bude u Krajského soudu v Brně pokračovat bez osobní účasti dvojnásobné wimbledonské šampionky.Soudkyně Dagmar Bordovská odročila líčení na 8. a 9. ledna, kdy v Austrálii začínají turnaje včetně prvního grandslamu sezony v Melbourne. Přitom ještě na konci listopadu řekla: „Bez výpovědi slečny Kvitové pokračovat nemůžeme.“

Teď je všechno jinak. Ačkoliv soudkyně na osobním výslechu Kvitové bezpodmínečně trvá, upravila program lednových přelíčení tak, aby mohla pokračovat i bez dvojnásobné wimbledonské šampionky. „Slečnu Kvitovou jsme nepředvolali. Senát vyslechne jiné svědky,“ řekla mluvčí soudu Eva Angyalossy. Kvitovou tak soudci vyslechnou zřejmě v únoru, až se vrátí z Austrálie.

Radim Žondrovi, který je obžalovaný z vydírání a porušování osobní svobody tenistky, hrozí až 12 let kriminálu. Vinu jednoznačně odmítá. V Prostějově v době napadení tenistky prý vůbec nebyl.

Z útoku na Petru Kvitovou obžalovaný Radim Žondra před brněnským soudem
Z útoku na Petru Kvitovou obžalovaný Radim Žondra před brněnským soudem

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud