VIP Sport

18. prosince 2018 • 20:20

Má ji pod kůží! Řepka překvapil Kristelovou tetováním: Kapitán je romantik

Autor: kvč
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fotbalový rebel Tomáš Řepka už je navždy spjatý s partnerkou Kateřinou Kristelovou. Má ji totiž doslova pod kůží. Bývalý kapitán pražské Sparty svou přítelkyni překvapil novým tetováním - na pravém bicepsu má od teď navždy vyobrazen obličej své nejdražší.První Vánoční překvapení! Tak popisuje Tomáš Řepka "kérku", kterou nechal ozdobit svůj biceps. Portrét své přítelkyně Kateřiny Kristelové, který je teď navždy pod jeho kůží, zveřejnil na svém Instagramovém profilu na fotce, na které leží vedle Katky.

"Na kůži mám všechno, co mi patří do života, a čeho nelituju. Můj tatér je šaman a jedinýmu jemu se svěřím do ruky! A někdo, kdo se mnou prožil vsechno a vždycky při mě stál, bude na mým těle taky! Čerstvá kérka a na ní moje láska!" popisuje nové tetování Řepka. "Navždycky s ní!" dodává v emotivním instagramovém příspěvku.

"Nový tetování mýho pokreslenýho chlapa. Teď už s ním budu muset zůstat," komentovala na svém Instagramu u stejné fotky sama Kristelová s tím, že jinde na Tomášově těle už prý místo nezbylo. "Kapitán je romantik," dodala, odkazujíc na Řepkovu nejnovější autobiografii s názvem Kapitán.

Zároveň s novým tetováním odhalil 44letý bývalý ostrý zadák i nápis na jeho předloktí, který už je staršího data. Věta "The more you happier", kterou obsahuje, dává najevo, že Řepka by příští návštěvu tetovacího salonu měl raději konzultovat s učitelem angličtinu...

Fotbalový rebel Tomáš Řepka si nechal svou lásku Kateřinu Kristelovou zvěčnit na biceps
Fotbalový rebel Tomáš Řepka si nechal svou lásku Kateřinu Kristelovou zvěčnit na biceps

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud