VIP Sport

29. prosince 2018 • 20:25

Ledecká dostala vyznamenání od Zemana, ale chtěla by jiného prezidenta!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Letos v únoru vyhrála dvě olympijské ve dvou různých sportech. Ester Ledecká se tak stala národní hrdinkou. Od prezidenta Miloše Zemana byla 28. října vyznamenána, ale osobně se na akci nedostavila. Nyní prozradila, že by místo Zemana chtěla jiného prezidenta.   V den, kdy byla předávána státní vyznamenání, Ledecká trénovala v Jižní Americe a na Pražský hrad se tak osobně nedostavila. „Jak si všichni mohli všimnout, dělám si věci po svém a nenechám se ničím ovlivňovat, takže reakce okolí mě zajímá jen potud, pokud je opravdu fundovaná,“ reagovala alpská lyžařka a snowboardistka v magazínu MF DNES na narážku, že se chtěla vyznamenání vyhnout.

Navíc její otec hudebník Janek Ledecký v minulosti Miloše Zemana veřejně kritizoval, a tak se o předávání medaile hodně mluvilo i u Ledeckých doma. „Janek si myslí o panu prezidentovi, že je sakra chytrý chlap, ale bohužel se chová jako rozmazlené dítě. My si v roli prezidenta představujeme třeba Zdeňka Svěráka. Mamce by se zase líbil nějaký sekáč, jako je generál Pavel. Jenže lidi si zvolili ze všech kandidátů právě tohoto prezidenta, tak to musíme respektovat. Taková jsou pravidla hry,“ konstatovala Ledecká.

S prezidentem v Lánech - Ester Ledecká
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud