VIP Sport

7. ledna 2019 • 05:00

Konec spekulací o krizi Jágra a Kopřivové? Veronika po dvou měsících přišla fandit

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na ledě žádná změna, ale v hledišti jedna ano. Jaromír Jágr sice ani v prvním utkání jeho Kladýnka v letošním roce nehrál, ale po dvou měsících jej přišla podpořit přítelkyně Veronika Kopřivová.Jaká to návštěva! „Po dlouhé době zase vyrážím na hokej a těším se! Zápasy byly bohužel pokaždé v době, kdy jsem nemohla jít,“ prozradila Veronika na Instagramu před zápasem Rytířů s Havířovem (3:4).

Veronika se po delší době vypravila za Jaromírem na zimák
Veronika se po delší době vypravila za Jaromírem na zimák

V poslední době se spekulovalo, že je jejich vztah jako na houpačce. Nyní to ale vypadá na fázi, kdy je nahoře.

Verča ani diváci v sobotu Jardu v akci neviděli. Stál na střídačce. Odkud vedl a hecoval ostatní hráče. A kdy slavnou osmašedesátku uvidí fanoušci na place? „Jaromír neřekl přesné datum, bude se rozhodovat ze dne na den. A kdo ví, třeba i z hodiny na hodinu,“ sdělil mluvčí Rytířů Vít Heral.     

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud