VIP Sport

11. ledna 2019 • 17:25

Zbláznil se ze slávy? MMA zápasník McGregor zvláštně pojmenoval dceru

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Asi chce šokovat za každou cenu. Jeden z nejslavnějších MMA zápasníků Conor McGregor se stal minulý týden podruhé otcem. S partnerkou Dee Devlinovou mají už ročního syna Conora Jacka a nyní se jim narodila dcerka, kterou rodiče pojmenovali netradičním jménem.Pochlubil se snímky, jak si z porodnice odnáší nový přírůstek do rodiny. Zápasník Conor McGregor však zatím svou malou princeznu fanouškům neukázal, za to prozradil, jaké neobvyklé jméno pro dcerku vybrali. Jde o jméno Croiam, jež pro ně bylo inspirací z mytologie. Znamená totiž v překladu Srdeční záležitost nebo Srdíčko.

„Nejlepší start do roku 2019, děkuji všem za přání,“ uvedl McGregor na Instagramu k fotce, na níž odchází z porodnice se synem a v ruce drží autosedačku s miminkem. Jestli se s milovanou Dee pokusí ještě o třetí dítě, Irský rváč neprozradil.

Conor McGregor s těhotnou parnerkou Dee a synem Conorem Jr.
Conor McGregor s těhotnou parnerkou Dee a synem Conorem Jr.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud