VIP Sport

11. ledna 2019 • 17:25

Zbláznil se ze slávy? MMA zápasník McGregor zvláštně pojmenoval dceru

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Asi chce šokovat za každou cenu. Jeden z nejslavnějších MMA zápasníků Conor McGregor se stal minulý týden podruhé otcem. S partnerkou Dee Devlinovou mají už ročního syna Conora Jacka a nyní se jim narodila dcerka, kterou rodiče pojmenovali netradičním jménem.Pochlubil se snímky, jak si z porodnice odnáší nový přírůstek do rodiny. Zápasník Conor McGregor však zatím svou malou princeznu fanouškům neukázal, za to prozradil, jaké neobvyklé jméno pro dcerku vybrali. Jde o jméno Croiam, jež pro ně bylo inspirací z mytologie. Znamená totiž v překladu Srdeční záležitost nebo Srdíčko.

„Nejlepší start do roku 2019, děkuji všem za přání,“ uvedl McGregor na Instagramu k fotce, na níž odchází z porodnice se synem a v ruce drží autosedačku s miminkem. Jestli se s milovanou Dee pokusí ještě o třetí dítě, Irský rváč neprozradil.

Conor McGregor s těhotnou parnerkou Dee a synem Conorem Jr.
Conor McGregor s těhotnou parnerkou Dee a synem Conorem Jr.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud