VIP Sport

7. února 2019 • 12:45

Strach o Terminátora Vémolu? Zápasník podstoupil za jeden den 20 vyšetření!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Připodobňuje se k nezničitelné filmové postavě Terminátorovi. Zápasník MMA Karlos Vémola ale dobře ví, že je jen chlap z masa a kostí. Proto podstoupil důkladnou lékařskou prohlídku. Co o jeho těle doktoři zjistili?Už 16. března Karlos Vémola nastoupí do oktagonu proti Martinu Šolcovi, který se tak rozloučí s aktivní kariérou. Ještě před zápasem chtěl třiatřicetiletý Vémola vědět, jak na tom je po zdravotní stránce, a tak na specializované klinice podstoupil za den 20 vyšetření.

„Aktivně zápasím už sedmadvacet let, trénuju šest dnů v týdnu, tréninky mám čtyřikrát denně. Nakládám si maximum a je mi jasné, že pokud chci vyhrávat dál, musím se o svoje zdraví víc zajímat a starat,“ řekl Vémola během vyšetření.

Docent Lubomír Novák si proklepl Terminátora Vémolu
Docent Lubomír Novák si proklepl Terminátora Vémolu

Výsledky testů mu nakonec udělaly velkou radost. „Komplexní screening ukázal, že tělo pana Vémoly je navzdory mimořádné námaze ve výborné kondici, což může svědčit o správně nastaveném tréninkovém plánu i dobré genetické výbavě,“ uvedla MUDr. Renata Virtová, primářka interního a kardiologického oddělení Kliniky GHC Praha. Vyšetření ukázalo, že český zápasník má například nadprůměrnou odolnost kostí a skvěle pracující srdce.

„Chci zápasit ještě alespoň deset let a chci to dělat špičkově, takže musím zůstat co nejvíc a taky co nejdéle zdravý. Mám rád rychlá auta, a když chci, aby mašina jela, taky musí občas do nejlepšího servisu na technickou,“ smál se Vémola.

Vémola v pořadu Fight! Nevěděl jsem, že by byl Marpo jen potrava, říká
1080p 720p 360p

Témata:  VIPsport, Vémola, XFN, MMA, lékař
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud