VIP Sport

21. února 2019 • 17:00

Neuvěřitelná nabídka boxera Tysona! 10 tisíc dolarů za zápas s gorilou

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0

Vždycky to byl šílenec. Boxer Mike Tyson v jednom z posledních rozhovorů prozradil, že před třiceti lety chtěl zápasit s gorilou a dokonce za to byl ochotný zaplatit v přepočtu čtvrt milionu korun!Když byl Mike Tyson koncem osmdesátých let s tehdejší manželkou Robin na privátní prohlídce zvířat chovaných v ZOO v New Yorku, všiml si velice agresivní gorily, která dělala ze života peklo ostatním chlupatým primátům ve výběhu.

Gorila stříbrná se málem utkala v Mikem Tysonem
Gorila stříbrná se málem utkala v Mikem Tysonem

Rozhodl se, že zvíře ztrestá a naučí ho „slušnému“ chování. Zřízenci tak nabídl 10 tisíc dolarů, aby ho pustil k obrovské více jak dvousetkilové gorile stříbrné a mohl ji zmlátit.

„Zastrašovala ostatní gorily. Byly smutné a měly oči jako nevinné děti,“ vzpomínal Železný Mike. Nakonec měl zřízenec více rozumu než slavný boxer a na šokující nabídku nekývnul.

Témata:  VIPsport, mike tyson, box, zoo
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud