VIP Sport

28. února 2019 • 11:11

Konec tajností! Reprezentační kouč Říha vyvedl slovenskou milenku na ples

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konec tajností. Reprezentační hokejový trenér Miloš Říha vzal do společnosti svou milenku Soňu Obšutovou. Objevili se bok po boku na tradičním Prešporském bálu na Slovensku a slušelo jim to.Před skoro čtyřmi lety vypukla aféra, když se zjistilo, že tehdejší kouč Slovanu Bratislava Miloš Říha má za milenku manželku slovenského hokejisty Jaroslava Obšuta a sám je ženatý s paní Alenou. Milenecký vztah prý trval dokonce od roku 2011.

Říha a jeho partnerka Obšutová
Říha a jeho partnerka Obšutová

„Od té doby bylo naše manželství špatné. Pokoušeli jsme se to vydržet, Soňa otěhotněla, ale milence Říhy se nevzdala,“ vzpomínal Obšut, který už se od rozvodu znovu oženil. Alespoň už ho tak nebolí, když se s jeho bývalou manželkou začal Miloš Říha ukazovat na oficiálních akcích, jako byl Prešporský bál.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud