VIP Sport

3. března 2019 • 05:00

Návrat Koukalové zase blíž?! Nejsem na tom špatně, navnadila fanoušky

Autor: kvč
###BLOK-TOP-VIDEA###

V polovině února namlsala biatlonové fandy na Facebooku. "Jarda se rozhodl naskočit zpět podle jeho aktuálního pocitu. A mé aktuální pocity? Ráda bych vše rozsekla do konce května," obdivovala Gabriela Koukalová dlouhověkost Jaromíra Jágra. Podle dalšího příspěvku to vypadá, že to s vrcholovým sportem ještě skutečně myslí vážně...Motivace hokejovým bohem evidentně funguje. Gabriela Koukalová, nejslavnější česká biatlonistka, na Facebooku obdivovala Jágrovu neskutečnou kondici, která mu dovolila návrat k hokeji i v 47 letech.

Sama se, očividně, také snaží držet v co nejlepší formě. "Těsně před výběhem s Evou Vrabcovou Nývltovou, Andreu Sestini Hlaváčkovou a Bellou po pražské náplavce," napsala k fotce s dvěma dalšími slavnými českými sportovkyněmi a věrným psím parťákem. "Trochu jsem měla obavy, protože s Evou může být i lehký výběh smrtící. Nakonec na tom nejsem fyzicka tak špatně, a tak jsem si to s holkama užila," zhodnotila svůj výkon.

Motivace by tedy byla, kondice také... už zbývá jen nazout lyže, přes rameno přehodit malorážku a hurá zpět! Třeba výběhy s kamarádkami donutí, aby "to rozsekla" ještě dřív, než v květnu...

Gabriela Koukalová si potvrdila dobrou kondici výběhem s Evou Brabcovou-Nývltovou a Andreou Sestini Hlaváčkovou
Gabriela Koukalová si potvrdila dobrou kondici výběhem s Evou Brabcovou-Nývltovou a Andreou Sestini Hlaváčkovou

 

MS v ragby

 

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Program play-off Speciál k MS Pravidla a slovník pojmů

Články odjinud


Články odjinud