VIP Sport

11. března 2019 • 19:54

Maradona měl mít PĚT dětí, jenže přiznal pravdu: Potomků je mnohem VÍC

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Umí si užívat života na plné koule. Mělo se za to, že fotbalová ikona Diego Maradona má oficiálně jen pět dětí. Nyní osmapadesátiletý Argentinec přiznal, že během pětiletého „ozdravného“ pobytu na Kubě zplodil další tři potomky!Šel s barvou ven. Divoký fotbalista Maradona prozradil, že během léčby drogové závislosti na Kubě v letech 2000 až 2005 zplodil tři děti. „Diego má na Kubě tři děti a udržuje s nimi pravidelný kontakt. Stále ještě nebylo prokázáno, že jde skutečně o jeho potomky a i přes to je připravený nést zodpovědnost,“ uvedl Matias Morla, právník slavného hráče.

Maradona nebyl v minulosti vždy tak vstřícný. Ke dvěma potomkům se přiznal, až když ho soud označil za otce. Argentinec se musí pořádně otáčet, aby dokázal poplatit všechny alimenty. Naštěstí má stále milionové příjmy z reklamních kontraktů a v současnosti trénuje druholigový mexický klub Dorados. Možná si v Mexiku udělá další tři děti a bude mít pak celou jedenáctku.

Maradona je velký chlípník a navíc dokáže být agresivní
Maradona je velký chlípník a navíc dokáže být agresivní

Témata:  VIPsport, maradona, děti, fotbal
 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud