VIP Sport

9. dubna 2019 • 12:00

Lehká erotika za bílého dne! Plekanec na rande se Šafářovou předvedl strkanec

###BLOK-TOP-VIDEA###

Znáte tu o té dívce z Dejvic, co tam toho má nejvíc? Tak hokejista Tomáš Plekanec (36) se jal přímo v ulicích luxusní pražské čtvrti ověřovat, jestli Yo Yo Band náhodou nezpíval o jeho Lucce Šafářové (32).Tenistka, kterou brzy čeká rozlučka s kariérou, je sice Brňanda jako Brno, ale co byl její milý odejit z NHL, přesídlila spolu s ním do rozlehlého kvartýru právě v Dejvicích. A právě v jeho okolí se v sobotu zamilovaný pár promenoval, jako by byl v úplně jiném světě.

Teplý podvečer k takovým aktivitám vyzýval. Jaro ve vzduchu, feromony jakbysmet a Tomáš s Luckou do sebe zaklesnuti jako dvě hrdličky. Na jejich tvářích zářily šťastné a široké úsměvy – a to i ve chvílích, kdy si vyměňovaly sladké polibky. A pak...

Lucie s Tomášem okolí Dejvic tentokrát moc nevnímali. Oči měli jen pro sebe!
Lucie s Tomášem okolí Dejvic tentokrát moc nevnímali. Oči měli jen pro sebe!

Pak »Pleky« ukázal, proč čtrnáct sezon válel v Montrealu. Těžko by se totiž stal ikonou klubu, kdyby neměl šikovné ruce. A tak za bílého dne přímo na ulici zajela jeho levá šmátralka pod sukýnku Lucie. Vidět to rozhodčí, šel by »kanec« Plekanec za katr – dvě minuty za držení by byly tutové. A našly by se i jiné možné tresty.

Zatímco sudí Dejvicemi nebrázdí, maminky s dětmi ano. Oči sice potomkům zakrývat nemusely, ale samy si mohly z erotické podívané hlavy ukroutit. Vždyť jak často potkáte na chodníku hokejového vicemistra světa s rukou ostentativně opracovávající pod sukní pozadí někdejší světové tenisové pětky?

Láskou byly Tomáš s Luckou tak opojeni, že jim byli pohledy kolemjdoucích úplně ukradené. A před těmi dalšími se skryli do útulného podniku, kde nad pivečkem plánovali společnou budoucnost.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud