VIP Sport

16. dubna 2019 • 05:00

(S)exmanželka tenisty Beckera dráždila na Floridě. Ukázala svoje »vlnky«!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Tak tohle moc nevychytala. Nebo naopak šlo o náramně promyšlený krok?! Nizozemská kráska Lilly Beckerová (42), exmanželka tenisové legendy Borise Beckera (51), měla o víkendu dvě navlas stejné »nehody« v plavkách!Že já se víc nesnažil, tenhle kapitální kousek jsem pořád mohl mít v ložnici... Přesně tohle se možná honí hlavou německému šampionovi, pokud se k němu dostaly fotky jeho exženušky při koupačce v Miami.

V sobotu se vyrazila osvěžit do vod Atlantiku v modrých plavkách a ejhle, zákeřná vlnka si zalaškovala s horním dílem bikin a pravé ňadro vyhupslo ven.

V neděli se nizozemská modelka oblékla do bílého a světe div se, nehoda se opakovala! Nejspíš pro fotografy, kteří o den dříve zapomněli stisknout spoušť...

Lilly loni Borise odkopla, už dál nedokázala snášet jeho gigantické finanční trable. „Loňský rok byl nejhorší v mém životě,“ přiznala sexy černovláska. Teď si užívá sladkého nicnedělání. Příště už ale může nechat vrchní díl plavek rovnou doma.

Atlantik si se svůdnou Lilly Beckerovou dokonale pohrál. A dokonce dva dny po sobě!
Atlantik si se svůdnou Lilly Beckerovou dokonale pohrál. A dokonce dva dny po sobě!

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud