VIP Sport

23. dubna 2019 • 12:50

Těsně unikla teroru?! Slovenská hvězda Vlhová si užívala Srí Lanku, pak byla v šoku

###BLOK-TOP-VIDEA###

Se štěstím se vyhnula bombovým útokům spáchaných teroristy, které o víkendu na Srí Lance zabily přes 200 lidí. Slovenská lyžařská hvězda Petra Vlhová se domů vrátila jen o několik desítek hodin před tragickým neštěstím.Podruhé se narodila. Vlhová se vrátila odpočinutá z exotické dovolené, ale když se dozvěděla, co se stalo o pár dní později v místech, kde nabírala sílu, byla zdrcena. „Když jsem slyšela, co se stalo, byla jsem velmi šťastná, že jsem doma živá a zdravá, protože ještě ve čtvrtek jsem projížděla přes Kolombo a v neděli se to stalo,“ povzdechla si třiadvacetiletá lyžařka.

Vlhová krmila na ovolené i slona
Vlhová krmila na ovolené i slona

Do budoucna však nevylučuje, že se na Srí Lanku ještě někdy podívá. „Na druhé straně je to úžasná krajina plná skvělých lidí, do které bych se nejraději vrátila,“ dodala Vlhová, letošní mistryně světa v obřím slalomu.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud