VIP Sport

6. května 2019 • 10:10

Biatlonistka Puskarčíková se vdala. Stejně jako Koukalová hazardovala se svatbou!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Že jim bude na veselce na začátku května sněžit, to asi nečekali. Ale když jste biatlonistka a berete si bývalého biatlonistu, musíte s něčím takovým počítat. Eva Puskarčíková (28) a její milý Lukáš Kristejn (30) si řekli v sobotu v Jizerských horách »ano«. Jenže tak učinili v prokletém termínu.Zřejmě nevěří pověrám. Puskarčíková a ani její milý Kristejn nedají na staré báchorky z 18. století, že když má zamilovaný pár v květnu svatbu, tak je postihne neštěstí.

Vžyť povídačkám nevěřila ani bývalá parťačka Puskarčíkové Gabriela Koukalová, která si manžela Petra brala před třemi roky. A navíc nejen v květnu, ale dokonce i v pátek třináctého.

Biatlonistka Eva Puskarčíková si vzala kolegu Lukáše Kristejna
Biatlonistka Eva Puskarčíková si vzala kolegu Lukáše Kristejna

A když už jsme u tradic, tak mezi svatebčankami byly i další biatlonistky Veronika Vítková nebo Markéta Davidová, které měly smůlu při házení kytice nevěstou a ani jedna z nich ji nechytila.

Zřejmě tedy není v dohledu další veselka v české reprezentaci. Ale kdo ví. Vždyť pověrám se nedá věřit.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud