VIP Sport

6. května 2019 • 10:10

Biatlonistka Puskarčíková se vdala. Stejně jako Koukalová hazardovala se svatbou!

Autor: zal, pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Že jim bude na veselce na začátku května sněžit, to asi nečekali. Ale když jste biatlonistka a berete si bývalého biatlonistu, musíte s něčím takovým počítat. Eva Puskarčíková (28) a její milý Lukáš Kristejn (30) si řekli v sobotu v Jizerských horách »ano«. Jenže tak učinili v prokletém termínu.Program MS v biatlonu 2020: Kdy sledovat české biatlonisty v akci? »

Zřejmě nevěří pověrám. Puskarčíková a ani její milý Kristejn nedají na staré báchorky z 18. století, že když má zamilovaný pár v květnu svatbu, tak je postihne neštěstí.

Vžyť povídačkám nevěřila ani bývalá parťačka Puskarčíkové Gabriela Koukalová , která si manžela Petra brala před třemi roky. A navíc nejen v květnu, ale dokonce i v pátek třináctého.

Biatlonistka Eva Puskarčíková si vzala kolegu Lukáše Kristejna
Biatlonistka Eva Puskarčíková si vzala kolegu Lukáše Kristejna

A když už jsme u tradic, tak mezi svatebčankami byly i další biatlonistky Veronika Vítková nebo Markéta Davidová, které měly smůlu při házení kytice nevěstou a ani jedna z nich ji nechytila.

Zřejmě tedy není v dohledu další veselka v české reprezentaci. Ale kdo ví. Vždyť pověrám se nedá věřit.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud