VIP Sport

24. června 2019 • 12:45

Strach a slzy! Problémy po porodu u volejbalistky Kolocové: Co se stalo miminku?

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Matkou je necelé dva týdny a už musela řešit zdravotní komplikace svého synáčka Viktora. Plážová volejbalistka Kristýna Hoidarová Kolocová na Instagramu prozradila, co se jejímu miminku přihodilo po porodu.Zažila si velké nervy. Už na porodním sále to neměla Kolocová snadné. „Dnes jsme zvládli první delší procházku. Porod nebyl procházka růžovým sadem, a tak jsme doposud kroužili jen kolem baráku,“ napsala plážová volejbalistka, která ale zažila největší stres až několik dní po narození syna Viktora.

Kolocová se svým milovaným Viktorem
Kolocová se svým milovaným Viktorem

„Od porodu měl Viktorek na hlavičce kefalhematom, což je prostě taková boule, která vzniká při průchodu porodními cestami. Prý je to u sportovkyň častější, že máme pevnější pánevní dno. Jak si tak razil cestu ven, tak mu natekla hlavička,“ povzdechla si olympionička.

Se synem tak musela do nemocnice.

„Jelikož to nemizelo, byla nám doporučena punkce, aby mu to nezatuhlo. Musela se oholit hlavička a za 10 minut bylo vše hotové, ale co vám budu povídat, obrečela jsem to.“

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud