VIP Sport

18. července 2019 • 17:43

Těhotná tenistka Hlaváčková přiznala hádky s manželem. Co jim zachraňuje vztah?

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už brzy se stanou rodiči. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková během pár týdnů porodí svému muži dcerku. S italským manažerem Fabriziem se na prvního potomka neskutečně těší, ale jak reprezentantka prozradila, ne vždy doma vládne idylická atmosféra.Oba jsou horké hlavy. Hlaváčková i její muž Sestini dokážou doma vybouchnout, a pak je to pořádný rambajs. „My máme výhodu v tom, a kolikrát nám to podle mě i zachránilo vztah, že na sebe neumíme rychle anglicky vystřelit. Máme italskou domácnost, a když si začneme nadávat, tak já začnu česky a on italsky, a už oba tušíme, že to není nic milýho, co říkáme,“ prozradila se smíchem tenistka pro srpnové vydání časopisu Maminka.

Andrea Sestini Hlaváčková září štěstím, brzy bude maminkou
Andrea Sestini Hlaváčková září štěstím, brzy bude maminkou

Hlaváčková pak ještě během hádky nechtěně přilívá olej do ohně. „Manžel umí anglicky lépe než já, protože v tom jazyce studoval a pracuje v něm, tak spíš já někdy použiju slovo, které není úplně úměrné, třeba je moc silné na tu situaci,“ řekla Hlaváčková. Naštěstí se dokážou po hádce brzy usmířit. „Jsme schopni se hodně rychle roznítit, a pak se zase hodně rychle udobřit.“

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud