VIP Sport

8. srpna 2019 • 13:30

Odešel hlas žižkovské Viktorky: Moderátor Jiří Fryc (†62) náhle zemřel!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Smutná zpráva zasáhla fanoušky žižkovské Viktorky. Tamní rodinu opustil jeden z největších srdcařů; dlouholetý hlasatel a tiskový mluvčí Jiří Fryc (†62). Podle zdroje Blesku zemřel na otravu krve!Chlap s nezaměnitelným hlasem, který v devadesátých letech bavil jako moderátor na několika soukromých rozhlasových stanicích, zůstal klubu zpod žižkovského vysílače věrným v časech dobrých i těch horších.

Hráči a vedení týmu se tragickou novinu dozvěděli ve středu cestou z pohárového utkání v Náchodě!  „Ve věku pouhých 62 let nás opustil náš kolega a kamarád z Viktorky Jiří Fryc,“ stojí v klubovém prohlášení na facebooku. „Jirkův hlas vás dlouhá léta provázel domácími zápasy na našem stadionu a on sám byl stálicí naší viktoriánské party. Klub vyjadřuje rodině a blízkým hlubokou soustrast.“

Zemřel moderátor s nezaměnitelným hlasem Jiří Fryc
Zemřel moderátor s nezaměnitelným hlasem Jiří Fryc

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud