VIP Sport

17. září 2019 • 05:00

Slovenská tenistka Cibulková viditelně přibrala: Je těhotná?!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Čtyři měsíce už nehrála soutěžní zápas. Tenistka Dominika Cibulková odkládá návrat na kurty kvůli problémům s achilovkou. Podle některých fanoušků nehraje, protože je těhotná. I z fotek je patrné, že se její postava změnila.Její vysportované křivky se kulatí. Cibulková nehrála od 28. května soutěžní zápas a místo tenisu si dopřává odpočinku, ale zřejmě i požitků v podobě dobrého jídla. „V těchto dnech není lehké obléct mě sexy,“ napsala Dominika pod jeden svůj snímek na Instagramu a přiživila tak spekulace, že je opravdu těhotná.  

Když se ji jeden z fanoušků na sociální síti narovinu zeptal, jestli je v očekávání, a proto je těžké ji obléct, přišla v zápětí od tenistky i odpověď. „Je to proto, protože sem přibrala,“ uvedla Cibulková. Před třemi lety v rozhovoru prozradila, že už by pomalu chtěla být matkou, ale ještě nenastala ta správná chvíle. A co teď?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud