VIP Sport

26. listopadu 2019 • 19:54

Legendární Nedvěd se odvázal ve velkém stylu: Vášeň na tribuně!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Viceprezidentovi Juventusu Pavlu Nedvědovi (47) v srdci stále pumpuje krev hráče! Důkaz? Víkendový zápas Staré dámy v Bergamu, který favorit vyhrál 3:1. Když vítězství Turína v závěru pečetil Dybala, klubová legenda se dostala do rauše! „Česká zuřivost,“ komentovala emocionální vystoupení Grande Paola italská média!Nedvěd ještě ve čtvrtek a pátek držel v Praze při parkurové galashow palce týmu Prague Lions, v sobotu už byl zase ale ve svém rajónu - na kopané!

Užil si ji náramně. Jeho Juve si uhlídalo první příčku v tabulce Serie A, což majitele Zlatého míče z roku 2003 dostalo do rauše! Po třetím gólu hostů řval radostí na tribuně jako lev, který právě složil bizona. A bylo mu úplně jedno, co si o něm ostatní nevěřícně koukající přísedící myslí.

Vždyť fotbal je jeho vášeň…

Emotivní oslala pavla Nedvěda na tribuně:

Pavlovi Nedvěvodi koluje tělem fotbalová krev, a tak vítězství Juventusu nad Bergamem náležitě oslavil!
Pavlovi Nedvěvodi koluje tělem fotbalová krev, a tak vítězství Juventusu nad Bergamem náležitě oslavil!

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud