VIP Sport

22. ledna 2020 • 12:44

České hvězdy NHL vyrazily na prázdniny: Rychlovka v Mexiku!

Autor: pet
 • Čeští hokejisté si užívají dovolenouČeští hokejisté si užívají dovolenouFOTO: Koláž VIPsport

  Většina má padla, kromě těch nejlepších je čeká volný víkend. A to je pro borce z NHL důvod načerpat síly v tropech. I pro Čechy, byť dva z nich se kvůli Utkání hvězd musejí včas vrátit.

  A nejoblíbenější destinací se zdá být Mexiko, kam vyrazili třeba Tomáš Hertl, David Rittich či Ondřej Kaše. Stejně jako ve známém hitu od Michala Tučného, kde se v refrénu zpívá: „Všichni jsou už v Mexiku, buenos dias, já taky jdu. Aspoň si poslechnu pěknou muziku, co se hraje v Mexiku...“

  Mexiko však není jediným místem, kam čeští hokejisté zavítali. Tak třeba Michael Frolík vyrazil s rodinkou na Floridu, Radim Šimek s manželkou na Havaj a Jan Rutta s přítelkyní na Bahamy. Nakonec je ale jedno, kde tráví dovolenou. Hlavně že je pohoda.

 • David Rittich (27), brankář Calgary Flames

  Kvůli Utkání hvězd má kratší volno. O nominaci se dozvěděl na poslední chvíli, proto hrozilo, že na dovču do Mexika za 320 tisíc s manželkou Nikolou nepojede. Nakonec jel alespoň na skok.

  David Rittich dovádí se svou přítelkyní Nikolou na houpačceDavid Rittich dovádí se svou přítelkyní Nikolou na houpačceFoto Instagram

 • Tomáš Hertl (26), útočník San Jose Sharks

  Jen lenošení na pláži? To není nic pro tohoto Žraloka. A tak zatímco manželka Aneta odpočívala, Tomáš lovil v Mexiku tuňáky. „Úspěšný den!“ chlubil se aktér Utkání hvězd.

  Tomáš Hertl chytal tuňáky a ulovil pořádného mackaTomáš Hertl chytal tuňáky a ulovil pořádného mackaFoto Instagram

 • Ondřej Kaše (24), útočník Anaheim Ducks

  S blondýnkou Katkou už nějaký čas není, teď jeho srdce patří sympatické Markétě, s níž se sluní v Mexiku. „První dovolená,“ užívá si Ondřej milou společnost.

  Ondřej Kaše s přítelkyní Markétou na pláži v MexikuOndřej Kaše s přítelkyní Markétou na pláži v MexikuFoto Instagram

 • Radim Šimek (27), obránce San Jose Sharks

  V červenci si řekli »ano« s Aničkou, až teď si ale našli čas někam vyrazit. A proč ne rovnou do ráje na Havaji? „Půl roku od svatby máme konečně líbánky,“ culil se spokojený Radim.

  Radim Šimek vyrazil na líbánky se svou ženou AničkouRadim Šimek vyrazil na líbánky se svou ženou AničkouFoto Instagram

 • Jan Rutta (29), obránce Tampa Bay Lightning

  Volný týden stráví se svou přítelkyní v krásném letovisku Atlantis Paradise Island na Bahamách. Součástí komplexu je i rozsáhlý aqvapark a tak budou mít dostatek příležitostí užívat si pohody.

  Jan Rutta tráví dovolenou na BahamáchJan Rutta tráví dovolenou na BahamáchFoto Instagram

 • Galerie

  David Rittich dovádí se svou přítelkyní Nikolou na houpačce
  David Rittich dovádí se svou přítelkyní Nikolou na houpačce

 
Články odjinud


Články odjinud