VIP Sport

15. února 2020 • 12:15

Bývalý hokejový reprezentant Brož se bije v kleci! Skončil v ní kvůli Růžičkovi

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Měl slušně našlápnutou kariéru, mohl z něj být nový Hašek. Bývalý hokejový gólman Miroslav Brož (31) však s milovaným sportem skončil, dal se na MMA a přispěl k tomu i trenér Vladimír Růžička (56).Brož se v sobotu bude prát na turnaji OKTAGON PRIME 3 ve slovenském Šamoríně. Nechybělo ale moc a třeba válel v NHL. I když začal s hokejem až v deseti letech, brzy se dostal do Slavie i mládežnických reprezentací, kde se potkával s Voráčkem, Frolíkem či Neuvirthem.

„Měl jsem jít na draft, čekal mě šampionát osmnáctek, Jozef Stümpel mě dokonce lákal do Kanady. Ale já mu odpověděl, že pan Růžička se o mě postará. No a teď jsem tady,“ vyprávěl v talkshow OKTAGON Majk. Co tím myslel? „Byl jsem přetrénovaný, zranil si tříslo a pan Růžička mě nepodržel. Byl jsem rok mimo a ujel mi vlak. Těžko jsem to nesl, hokej byl celý můj život. Zůstal jsem u něj alespoň jako trenér,“ řekl Brož, jenž k MMA přivedl dalšího bývalého hokejistu a nyní známého bojovníka Michala Martínka.

Miroslav Brož v kleci
Miroslav Brož v kleci

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud