VIP Sport

14. února 2020 • 22:00

Plekanec ohromil Šafářovou valentýnským pugetem, ale... Večer doma nebyl!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na ledě sice nikomu nic nedaruje a v extralize se pere za Kometu hlava nehlava, v soukromí je to ale jiná písnička. Hokejista Tomáš Plekanec (37) je romantik každým coulem, o čemž den co den přesvědčuje i svoji partnerku Lucii Šafářovou (33).Na svátek všech zamilovaných Pleky rozzářil obě svoje holky najednou. Lucku s jejich téměř dvouměsíční Leontýnkou hned po ránu obdaroval ohromujícím pugetem rudých růží.

„S každým nádechem miluj sebe a každým výdechem miluj všechny bytosti okolo sebe,“ citovala pak šťastná tenistka na Instagramu duchovního vůdce Tibeťanů Dalajlámu. A už za sebe dodala: „Krásného Valentýna vám všem. Děkujeme Tomášovi! Milujeme tě.“

Valentýnský večer ale strávila Šafářová s dcerou sama. Jejího miláčka totiž čekal těžký zápas na ledě Karlových Varů. A po něm nic ke slavení nebylo. Brněnský tým tam schytal ostudný debakl 1:9.

Za takovou kytici měl ale Tomáš jistotu, že až pozdě v noci dorazí domů, bude ho v troubě čekat lahodná večeře.

A možná i něco víc…

Lucii Šafářové puget růží od milovaného Tomáše uhranul
Lucii Šafářové puget růží od milovaného Tomáše uhranul

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud