VIP Sport

9. dubna 2020 • 05:00

Ta, co jako první fotila pro Playboy. Sexy tenistka znovu nahá. Kdo to na ni zírá?

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Před dvanácti lety ležela ve špitále po operaci vaječníku a přemýšlela nad životem, když jí na stole přistálo neodolatelné pokušení – fotit pro prestižní pánský magazín. Tenistka Ashley Harkleroadová (34), někdejší 39. hráčka pořadí WTA, výzvu přijala. A chuť předvádět se v ní zůstává doteď.Dívka z amerického Rossvilu pózováním pro slavný Playboy prolomila ledy. Stala se vůbec první profesionální tenistkou, co pro prestižní značku nafotila akty. „Tři týdny jsem ležela v nemocnici, když mi nabídka přišla. Hodně jsem nad tím přemýšlela,“ říkala před lety.

Ashley Harkleroadová, žena, co jako první profesionální tenistka vůbec nafotila akty pro slavný Playboy!
Ashley Harkleroadová, žena, co jako první profesionální tenistka vůbec nafotila akty pro slavný Playboy!

Kývla. A poznala řeholi odvážných modelek. „Snažila jsem prezentovat sportovkyni a její tělo,“ vysvětlovala žena, co s tenisem sekla v roce 2011. Odvahu má dodnes.

Svým fanoušků poslala fotografii ze života v karanténě. „Šetříme peníze za oblečení,“ napsala maminka syna Charlieho (11) a dcerky Loretty Lyn (9) pod lechtivý snímek, na němž má dokonalý výhled jen její chlupatý mazlíček.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud