VIP Sport

30. dubna 2020 • 19:30

Tenistka a »tetička« Strýcová mezi miminkami: Kdo krká a prdí?

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
3
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jak sama říká, časy se mění. Doby, kdy s tenisovými kamarádkami vedla Barbora Strýcová (34) řeči o forhendech, jsou minulostí. Andrea Hlaváčková (33) a Lucie Šafářová (33) totiž mají jiné starosti. A ty mají jména Isabelle a Leontýna.Dcery bývalých tenistek a jejich batolecí trable jsou totiž hlavním tématem společných setkání. „Vím přesně, jaký kdo pije mlíko a jak kdo krká a prdí,“ pochlubila se Strýcová informacemi, které nabyla na úterním rendez-vous v přírodě.

I Báře se už v hlavě honí myšlenky na mateřství. Letošní sezona měla být její poslední, ale z gauče, kam všechny hráčky přikoval koronavirus, se loučit nechce.

„Vyrůstaly jsme spolu, jezdily spolu na turnaje a ony už mají děti. Tak kdybych se přidala, mohla by třeba vyrůst nová tenisová generace,“ napadlo Strýcovou v prosinci, když o rodičovství Andrey a Lucie mluvila v MF Dnes.

Barbora Strýcová je aktuálně nejlepší deblistkou planety
Barbora Strýcová je aktuálně nejlepší deblistkou planety

Vstoupit do diskuse
3

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud