VIP Sport

20. května 2020 • 12:00

Výchovný výprask! Král garáže Růžička ustál gradující válku

Autor: tma
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pyramidovým systémem, bez diváků a hlavně v garážích. První OKTAGON UNDERGROUND zná své vítěze, čímž končí i jedno špičkování na sociálních sítích.To mezi sebou rozpoutali bijci Tomáš Linh Le Sy a Tadeáš Růžička. Jelikož byl jejich souboj hlavním hřebem premiérového večera, nebylo se čemu divit, že to mezi nimi skřípalo i mimo ring. První škádlení proběhlo už v týdnu na sociálních sítích.

Nakonec zvítězil ve druhém kole na KO Růžička. „Respekt a doufám, že jsem tě tímhle dobře vychoval a už si jindy podobnou ostudu neuděláš,“ nechal se slyšet vítěz. Později taky přiznal, že jejich špičkování na sítích zašlo dál, než se svým soupeřem čekal. „Musím přiznat, že se to zvrtlo ve válku.“

Projekt OKTAGON UNDERGROUND pokračuje již tuto sobotu 23. 5., tentokrát na Slovensku. Sledovat lze opět živě od 20:00 na OKTAGON TV.

Tadeáš Růžička předvedl famózní výkon a ulovil vítězství ve druhém kole na KO
Tadeáš Růžička předvedl famózní výkon a ulovil vítězství ve druhém kole na KO

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud