VIP Sport

21. května 2020 • 14:33

Narozeniny v luxusu podle Alexe Krále: Žije si jako car!

Autor: om
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Odešel ze Slavie do ruské ligy a ve Spartaku Moskva nabral Alex Král (22) kosmické zrychlení, žije si jako car.V úterý mu bylo 22 let, což oslavil s přáteli na lodi na Vltavě. Zároveň se pochlubil fotkou se žlutým fárem za 5 milionů korun a výkonem 470 kW. Lamborghini Huracán letí z nuly stovkou za tři sekundy, což docela pasuje k Alexově raketové kariéře.

Jde s dobou, borec, moudro k obrázku se žlutým žihadlem sepsal dokonce ve třech jazycích, kromě češtiny i rusky a anglicky: „Chcete mít zítra to, co nemáte dnes? Pak udělejte dnes to, co jste neudělali včera! Pracuj tvrdě každý den! Buď trpělivý a vše přijde. Potom můžeš plnit sny sobě a nebo svým nejbližším, to je totiž pro mě ten nejlepší pocit! Hodně zdraví a síly v tomto těžkém období. Děkuju za vaše přání, zprávy a podporu!“

Fotbalista Alex Král si pořídil nové Lamborghini
Fotbalista Alex Král si pořídil nové Lamborghini

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud