VIP Sport

26. června 2020 • 05:00

Téhle krásky se vzdal Ronaldo! Italská modelka se slunila v titěrných plavečkách

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Italská herečka a modelka Alessia Tedeschiová (29) se promenádovala na pláži v titěrných plavečkách a připomněla, proč svého času motala hlavu i jednomu z nejslavnějších fotbalistů světa. Cristiano Ronaldo (35) románek s touto fešandou neudržel, ale úplně smutnit nemusí. Lásku našel jinde a zdá se, že je velmi spokojený.Krasavice z Milána se s portugalským míčovým ekvilibristou seznámila během reklamní kampaně. Jejich vzplanutí ale nemělo příliš dlouhého trvání. Už před Ronaldem měla Alessia pár velice známých milenců. Například italského reprezentanta Marca Boriella nebo syna nechvalně známého italského expremiéra Berlusconiho .

Je vidět, že jižanská krasotinka ví kam zamířit, aby měla pohodlný život. Zda její exhibice na pláži v italském Forte dei Marmi přinese opět nějaký pěkně tučný úlovek, je zatím hudbou budoucnosti. Jak je patrno již nyní, tak Alessia ovšem určitě nestrádá.

Italská modelka a herečka Alessia Tedeschiová ukázala světu svou výstavní figuru
Italská modelka a herečka Alessia Tedeschiová ukázala světu svou výstavní figuru

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud