+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. července 2011 • 10:14

Kvitová chodí s mladíčkem, diví se Němci

Autor:
TOP VIDEA
Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali
 SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Liverpool 0:4. Řádili Brazilci, hosté už jsou čtvrtí SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Liverpool 0:4. Řádili Brazilci, hosté už jsou čtvrtí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zájem médií o wimbledonskou vítězku Petru Kvitovou neutuchá. Zahraniční novináři se v posledních dnech museli rychle naučit, kdo vlastně mladá Češka je a když už obsáhli její sportovní kariéru, začínají se zajímat o soukromí. Německý bulvární deník Bild se teď například diví, že Kvitová chodí s šestnáctiletým zajíčkem.


REKLAMA
digi tv

"Petra Kvitová minulou neděli překvapivě vyhrála finále Wimbledonu proti Marii Sharapovové.

Wimbledonská vítězka miluje šestnáctiletého, diví se NěmciWimbledonská vítězka miluje šestnáctiletého, diví se Němci
Co je ale ještě překvapivější - jejímu příteli je pouhých 16 let," podivují se Němci. A aby uklidnili své konzervativnější čtenáře, dodávají: "Na veřejnosti to není problém, v Česku jsou děti pod zákonem jen do 15 let."

Láska kolegů z prostějovského tenisového klubu prý trvá asi půl roku. Přítelem jednadvacetileté tenistky je Adam Pavlásek, jeden z nejtalentovanějších českých tenistů. A proslýchá se, že i jejich láska je jedním z důvodů Petřiných skvělých výkonů v posledních měsících.

Ve vztahu má možná navrch Kvitová, na kurtu prý ale ve vzájemných soubojích vládne Adam. "Muži mají to dvoustovkové podání, proti nám ženám to hrají kraťas-lob a člověk lítá jak hadr na holi," smála se šampionka v nedávném diskuzním pořadu České televize.

Vztah tenistů Petry Kvitové a Adama Pavláska zaujal i v zahraničí
Vztah tenistů Petry Kvitové a Adama Pavláska zaujal i v zahraničí

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, tenis, kvitová, bild
 Klasická verze
Mobilní verze