+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. července 2011 • 10:14

Kvitová chodí s mladíčkem, diví se Němci

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zájem médií o wimbledonskou vítězku Petru Kvitovou neutuchá. Zahraniční novináři se v posledních dnech museli rychle naučit, kdo vlastně mladá Češka je a když už obsáhli její sportovní kariéru, začínají se zajímat o soukromí. Německý bulvární deník Bild se teď například diví, že Kvitová chodí s šestnáctiletým zajíčkem.


REKLAMA

"Petra Kvitová minulou neděli překvapivě vyhrála finále Wimbledonu proti Marii Sharapovové.

Wimbledonská vítězka miluje šestnáctiletého, diví se NěmciWimbledonská vítězka miluje šestnáctiletého, diví se Němci
Co je ale ještě překvapivější - jejímu příteli je pouhých 16 let," podivují se Němci. A aby uklidnili své konzervativnější čtenáře, dodávají: "Na veřejnosti to není problém, v Česku jsou děti pod zákonem jen do 15 let."

Láska kolegů z prostějovského tenisového klubu prý trvá asi půl roku. Přítelem jednadvacetileté tenistky je Adam Pavlásek, jeden z nejtalentovanějších českých tenistů. A proslýchá se, že i jejich láska je jedním z důvodů Petřiných skvělých výkonů v posledních měsících.

Ve vztahu má možná navrch Kvitová, na kurtu prý ale ve vzájemných soubojích vládne Adam. "Muži mají to dvoustovkové podání, proti nám ženám to hrají kraťas-lob a člověk lítá jak hadr na holi," smála se šampionka v nedávném diskuzním pořadu České televize.

Vztah tenistů Petry Kvitové a Adama Pavláska zaujal i v zahraničí
Vztah tenistů Petry Kvitové a Adama Pavláska zaujal i v zahraničí

Témata:  sport, tenis, kvitová, bild
 Klasická verze
Mobilní verze