To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Ve třetí třetině pečetil brankou v samém závěru v 60. minutě vítězství hostů Ruděnko a dal tak konečnou podobu výsledku dnešního utkání.
Skončilo dnešní utkání, v němž Barys Astana předvedl výborný taktický výkon a po zásluze si odváží z Doněcku tři body.
60:00
59:41
Astana právě vstřelila branku!

A jak jsme mohli sledovat v celém průběhu utkání, i nyní se domácím hra v početní převaze nedaří, po pravém křídle uniká KONSTANTIN RUDĚNKO, který střelou do prázdné brány pečetí dnešní vítězství Barys Astany. Asistence: bez asistence.
59:20
Ano, Jeremjejev drží puk ve své lapačce, vhazovat se bude po jeho levici, domácí nechávají Laca na lavičce a na led nastupuje šestý hráč!
59:08
Julius Šupler si bere oddechový čas, do konce třetí třetiny zbývá dvaapadesát vteřin. Zůstane již Ján Laco na lavičce?
58:45
Blíží se poslední minuta třetí třetiny, domácí dávají do útoku veškeré síly, hostům se otevírají "vrátka"!
57:30
Ale další útočná snaha domácích končí na obraně soupeře, Donbass bude zřejmě v samém závěru zkoušet i hru bez brankáře.
56:50
U puku stále Donbass, před bránu se ale domácí hráči příliš nedostávají, jsou z toho "pouze" střely z dálky.
55:53
Domácí publikum si přeje "šááájbu", ale hráči Donbassu marně hledají cestu za záda Jeremjejeva.
55:14
Stále ale platí, že domácí si musí dát pozor na skvělé brejky soupeře!
55:00
Pět minut do konce třetí třetiny, hosté se již nyní pouze brání, zcela vyklidili střední pásmo a čekají na svého soupeře na vlastní modré čáře.
54:32
Hosté vyhazují ze třetiny, rozhodčí ale rozpažují, zakázané uvolnění se pískat nebude.
53:15
Na ledě druhá formace s Kašparem a Nedorostem, ale ani jednomu z hráčů se ohrozit branku hostů nepodařilo.
52:10
Astana se musí nyní rychle vracet, Varlamov přebírá skvělou přihrávku na modré čáře, ale obránci soupeře nakonec svou práci zvládají na výbornou.
51:05
Antropov na druhé straně výborně "natahoval" Laca, který musel se svým pravým betonem po ledě sunout až k druhé tyči, Antropov nakonec zakončit nedokázal.
50:40
Astana výborně brání, domácím příliš prostoru na zakončení nezbývá.
49:51
Střelu Varlamova tečuje jeden z obránců hostů a puk končí v ochranné síti, vhazování po levici Jeremjejeva.
49:00
Další šanci domácích likviduje dnes dobře chytající Jeremjejev.
47:59
Domácí opět ztrácí puk ve třetině hostů a připravuje se tak o další možnost ohrožení branky Astany.
47:09
Ale vzápětí se hra přerušuje, komerční přestávka.
47:00
Střídání, na led naskakují první formace obou mužstev.
46:12
Barys stále hraje na jistotu hlavně v defenzivní činnosti, domácí to budou mít s přibývajícími minutami stále těžší.
45:40
Jani Tuppurainen se dostává do zakončení, ale puk se převaluje po pravém betonu Jeremjejeva a finský hráč již nedokáže zakončit. Velká šance domácích!
45:05
Přečíslení domácích, ale Lukáš Kašpar nenahrál lépe postavenému Dadonovi, škoda.
44:18
Puk mimo hřiště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
43:35
Příležitost domácích, ale Jeremjejev chytá. Donbass se neprosadil ani po dobrém závaru a stále tak prohrává o jednu branku.
42:40
Hra se přesouvá do třetiny domácích.
42:00
Domácím se opět při přesilové hře nedařilo. Pettersson vysílá dalekonosnou střelu na Jeremjejeva, ten chytá. Vhazování ve třetině Astany.
41:28
40:35
Domácí vstupují do třetí třetiny v početní výhodě, na trestné lavici si odpykává trest Hedman.
40:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, třetí třetina začně přibližně v 19:41 hodin.
Domácím vykřesal naději na zvrat v utkání ve 40. minutě Bartulis, který snížil na současných 2:3 z pohledu Donbassu Doněck.
V právě skončené druhé třetině jsme zaznamenali dvě branky, které padaly až v samém závěru, když se ve 38. minutě trefil Antropov a zvýšil vedení hostů již na 3:1.
40:00
39:28
Další vyloučení, hráč Astany Victor Hedman odchází na dvě minuty na trestnou lavici.
39:06
Doněck právě vstřelil branku!

Signalizované vyloučení, domácí hrají v šesti a OSKARS BARTULIS se nadvakrát z těsné blízkosti před hostujícím gólmanem prosazuje a snižuje stav utkání na 2:3! Asistence: Ruslan Fedotěnko.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:00
Těžká situace pro Donbass. Je zřejmé, že do třetí třetiny musí domácí přijít se zcela jinou taktikou, pokud chtějí i nadále pomýšlet na body.
37:10

NIKOLAJ ANTROPOV doráží za záda bezmocného Jána Laca střelu svého spoluhráče z levé strany a hosté využívají další přesilovou hru. Asistence: Maxim Spiridonov.
36:40
Domácí čtveřice je již velmi unavená, Barys opět exceluje.
35:50
A jako vždy - Barys opět v přesilovkovém rozestavení, domácí se musí mít na pozoru.
35:22
A znovu se vylučuje, na trestnou lavici odchází opět Fredrik Pettersson. Barys bude hrát přesilovou hru.
34:30
Zmar domácího týmu dokumentuje rozehrávka ve středním pásmu, která se prostě nedaří, tak jeden z hráčů Donbassu posílá puk na zakázané uvolnění.
33:30
Kombinace domácích končí u dobře hrající obrany soupeře.
32:25
Komerční přestávka.
32:00
Domácí se stále snaží, ale chybí jim zatím více přesnosti v kombinaci i zakončení.
31:11
Puk opouští hrací plochu, navíc je problém v jedné tabuli plexiskla, ale již je vše v pořádku, vhazování před Jeremjejevem vyhráli hosté.
30:35
Střelu z pravé strany Wilsona Claye likviduje dobrým zákrokem Jeremjejev.
30:00
Jsme přesně v polovině řádné hrací doby, domácí Donbass musí dohánět jednobrankový náskok soupeře. Barys Astana zde v Doněcku předvádí výborný taktický výkon.
29:10
Puk za Jánem Lacem, domácí rozehrávají.
28:35
Barys nechává domácí hrát a vyráží do nebezpečných protiútoků.
28:20
Další nevyužitá přesilová hra, Barys Astana se v průběhu utkání rozhodně nikam nežene, její styl připomíná New Jersey v době jejich "pasti ve středním pásmu", což jim nakonec přineslo i vítězství ve Stanley cupu.
28:05
27:30
Až zhruba půl minuty před koncem přesilové hry se domácí dokázali usadit v pásmu soupeře.
26:50
Opět je to ale trápení v podání domácího týmu, hosté hrají, jako by jich ani nebylo o jednoho méně.
26:05
Dawes odchází na trestnou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě u hostujícího týmu.
25:28
Domácí se snaží individuálně prosadit před Jerejejeva, hosté jsou ale pozorní a příliš prostoru jim nedávají.
24:34
Domácí se ubránili, ale hosté je mají dobře secvičené a jsou v nich jasně lepší. Donbass několikrát opět zachránil výtečný gólman Laco.
24:25
23:10
Laco předvádí fantastický zákrok "á la Dominik Hašek", kterým vyráží na poslední chvíli puk ze své brány! Úžasný zákrok!
22:46
22:25
Ale domácí Fredrik Pettersson fauluje, přesilová hra končí a za pár vteřin budou hrát hosté sami přesilovku.
22:20
Až nyní, téměř na konci přesilové hry, se domácí usazují ve třetině hostů.
21:35
Ale domácímu týmu se přesilová hra zatím nedaří, hosté opět vyhazují puk ven ze třetiny.
20:46
Vitalij Novopašin oslabuje hned v úvodu třetiny svůj tým, Donbass bude hrát přesilovou hru.
20:28
Hosté vyhazují puk ze své třetiny, byl ale tečován, nebude to zakázané uvolnění.
20:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhá třetina začne přibližně v 18:52 hodin.
Vedení na stranu Barys Astany strhl v minutě osmnácté Bochenski, který stanovil konečnou podobu skóre po první třetině. Hosté vedou v Doněcku 2:1.
Skončila první třetina, ve které jsme zaznamenali tři branky. Skóre utkání otevřel ve 4. minutě hráč Astany, Upper. Za domácí poté v přesilové hře srovnal Lukáš Kašpar po výtečné individuální akci.
20:00
19:50
Domácí se nakonec dostávají ze sevření a třetina se zřejmě bude již dohrávat.
19:34
Astana nastěhována před Jánem Lacem.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:27
Domácím se nepodařilo ubránit oslabení a znovu jsou v pozici prohrávajícího týmu.
17:27

Domácím se nepodařilo ani jednou osvobodit, Ján Laco byl pod velkým tlakem a z množství nebezpečných střel, které na něho šly, se ujala až rána BRANDONA BOCHENSKIHO, který střílel z pravé strany od modré čáry. Asistence: Maxim Spiridonov.
16:25
Laco opět skvělý při střele Ruděnka z pravé strany, to byl hodně dobrý zákrok!
16:08
Astana od prvních vteřin nastěhována před Jánem Lacem, domácím se nepodařilo ani jednou vyhodit.
15:44
Jan Kolář je vyloučen na dvě minuty, domácí budou hrát v oslabení.
15:38
Nedorost s Kašparem již ale odešli na střídačku, povedlo se jim ukončit tlak Astany.
14:40
Na ledě "česká" lajna v dresu domácího týmu.
13:38
Nebezpečná střela Krasnoslobodceva od modré čáry, Laco chytá. Hostům se nyní podařilo "uzamknout" domácí v jejich třetině.
12:40
Domácí využili přesilovou hru a sledujeme jejich útočné snahy, které končí ve středním pásmu, které výborně zahušťují hosté.
11:48
Jevgenij Nikiforov nyní zkouší střílet na gólmana Astany, puk je ale tečován do ochranné sítě, vhazování po levici Jeremjejeva.
10:48

A kdo jiný by měl vzít na sebe odpovědnost, než český reprezentant LUKÁŠ KAŠPAR! Vzal si puk ve vlastní třetině, prokličkoval až do třetiny hostů, najel si mezi obránce na střed a střelou zápěstím nedal Jeremjejevovi šanci. Skvělá individuální akce českého reprezentanta! Asistence: bez asistence.

10:40
Hosté se ale nakonec osvobozují, domácím zbývá ještě necelá minuta.
10:00
Domácí tak mají při přesilové hře dobrou příležitost na vyrovnání. Jsou již v obranném pásmu hostů a kombinují v přesilovkovém rozestavení.
09:36
Prvním vyloučeným hráčem v utkání je hráč Astany, Mnatsyan Samvel.
09:01
Nakonec je z toho zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude po levici Jeremjejeva.
08:20
Druhé pětky obou týmů jsou na ledě, zatím se domácím musí pouze bránit ve vlastní třetině.
07:30
Donbass již v posledním utkání dokázal, že umí zvládnout zápasy, v nichž prohrává. Naposledy se o tom přesvědčila Jugra Chanty-Mansijsk, která vedla 1:0, pak 2:1 a nakonec prohrála 2:4. Jak to bude dnes?
06:30
Už se opět hraje, dobrá střela z levé strany Varlamova, Jeremjejev ale pozorný a chytá.
06:12
05:40
Branka hosty navnadila a nyní jsou častěji před Lacem, než domácí před Jeremjejevem.
04:50
Správnost rozhodnutí rozhodčích při šanci Donbassu ověřil i videorozhodčí, hraje se dál. A hned další nebezpečná střela hostů, z levé strany střílel Hedman, ale Laco chytá.
03:58
Domácí mohli hned bleskově odpovědět na branku hostů, puk se tam po střele jednoho z domácích hráčů kutálel po brankové čáře, Jeremjejev o něm neměl přehled, až pohotová reakce obránce Astany mu zabránila v cestě do brány! Červené světlo již svítilo.
03:53

A ke smůle domácích, první chybu mají na svědomí právě hokejisté Donbassu! Z levého rohu se před Laca prokličkoval DMITRIJ UPPER a střelou pod betony nedává domácímu gólmanovi šanci! To bylo zaváhání domácí obrany. Asistence: Konstantin Ruděnko.
03:15
Zatím sledujeme opatrné utkání, ani jeden z týmů nechce udělat jako první chybu.
02:29
První zakázané uvolnění, dopustili se ho domácí hokejisté, vhazovat se bude před Jánem Lacem.
02:10
Oba týmy již stihly prostřídat všechny pětky.
01:30
Nyní se i hosté dostávají před Jána Laca, ale ke střele je domácí obrana nepustila.
00:25
Donbass v první útočné akci, ale střela Ponikarovskeho z pravé strany byla zblokována.
00:01
Ruská a ukrajinská hymna právě dohrály, každým okamžikem to začne!
Oba týmy jsou již na ledové ploše, utkání za několik desítek vteřin začne.

HC Donbass Doněck: Laco (Berezin) - Babčuk, Puistola, Varlamov, Ponikarovsky, Fedotěnko - Wilson, Podhradský, Nedorost, Kašpar, Dadonov - Bartulis, Kolář, Pettersson, Tuppurainen, Wirtanen - Těreščenko, Nikiforov, Donika, Kočetkov, Morozov

Barys Astana: Jeremjejev (Poluetkov) - Mnatsyan, Grigorjev, Antropov, Spiridonov, Bochenski - Novopašin, Hedman, Ruděnko, Puškarjov, Upper - Savčenko, Litviněnko, Poliščuk, Solarjov, Krasnoslobodcev - Beljakov, Rachmanov, Starčenko, Boyd, Dawes

Rozhodčí: Gofmnan, Rogačjov - Pavlov, Čubykin.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání KHL, v němž HC Donbass Doněck přivítá na svém ledě Barys Astanu.
HC Donbass Doněck
Ukrajinský nováček je po pětatřiceti odehraných zápasech na sedmém, tedy předposledním místě v Západní konferenci, které zajišťuje postup do play off (na osmém místě je český zástupce Lev Praha). V zatím odehraných utkáních nasbíral devětačtyřicet bodů, za sedmnáct výher a osmnnáct proher. Donbass pokračuje ve výborné sérii, která zřejmě zachránila trenérské "křeslo" pro slovenského kouče Juliuse Šuplera. V posledních šesti zápasech totiž dokázal nasbírat skvělých patnáct bodů za pět výher za tři body!
Barys Astana
Hosté vstupují do dnešního utkání ze stejné pozice, jako Donbass, když s dvaapadesáti body "drží" sedmé místo ve Východní konferenc. V dosud odehraných čtyřiatřiceti zápasech šestnáctkrát vyhráli a osmnáctkrát prohráli. Barys Astanu zdobí výborný útok, který je se stosedmi góly druhý nejlepší ve Východní konferenci a čtvrtý nejlepší v rámci celé KHL!
Češi na ledě
V dnešním utkání se na ledě představí hned čtveřice českých legionářů, když v dresu domácího Donbassu by měli nastoupit - šestadvacetiletý Jan KOLÁŘ II., sedmadvacetiletý útočník Lukáš KAŠPAR a třicetiletý útočník Václav NEDOROST.