To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Domácí si za aktivitu zejména v prvních dvou třetinách vítězství zaslouží, hosté začali hrát až ve třetí dvacetiminutovce a to dnes na body nestačilo. Jedinou branku třetí třetiny vstřelil hostující Podhradský, nakonec ale byla jeho branka jen "kosmetická", která pouze upravila konečné skóre utkání.
Dnešní utkání je u konce, nakonce se z těsného vítězství raduje domácí Severestal Čerepovec, který poráží Donbass Doněck 4:3, ač se o své vítězství nakonec v závěru třetí třetiny musel trochu obávat. Hostům se již však, i přes závěrečnou power-play, nepodařilo vstřelit vyrovnávající gól a vynutit si tak prodloužení.
60:00
59:30
Hosté hrají bez gólmana, ale zatím se jim vůbec nedaří přejít do třetiny domácích.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny, hosté se zatím neodhodlali k odvolání brankáře.
58:40
Donbassu se povážlivě čas krátí a v jejich hře je již nyní hodně křeče, nicméně domácí vyhazují přes všechny čáry, zakázané uvolnění, hra se střehuje před Kosečkina.
58:20
Šipačov nyní sám zakončoval přečíslení tři na dva, škoda, kdyb přirhál lépe postavenému spoluhráči, mohla z toho být velice dobrá šance pro Severestal!
58:00
Začíná poslední dvouminutovka třetí třetiny.
56:53
Clay Wilson střílí již po přesilové hře z levé strany z kruhu pro vhazování, ale Kosečkin si vybruslil proti němu a chytá.
56:49
56:20
Hostům se nedaří při přesilové hře, domácím zbývá posledních několik vteřin do návartu vyloučeného Medvěděva.
55:40
Další vyhozený puk ze třetiny domácích.
55:00
Vhazování před Kosečkinem, domácím se podařilo vyhodit puk.
54:49
Podražení píská rozhodčí domácímu Medvěděvovi, velká šance pro Donbass, který bude hrát přesilovou hru!
54:20
Severestal si koleduje o vyrovnávací branku, nyní je hodně pasivní a pouští Doněck do nebezpečných šancí!
53:30
Další závar před Kosečkinem, ale obrana domácích zatím odolává.
52:50
No, čeká nás zajímavý závěr třetiny, domácí se nyní osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
52:14
Kazjonov postupuje s pukem před bránu hostů, ale těm se nyní daří, rychle ho puku zbavují a sami postupují před Kosečkina.
50:57
Doněck právě vstřelil branku!

Téměř přímo z vhazování se prosadil PETER PODHRADSKÝ, který pohotovou střelou z levé strany od modré prostřelil vše, co mu stálo v cestě, včetně Kosečkina! Asistence: Tuomas Kiiskinen.
49:14
Lukáš Kašpar se tlačí do zakončení, pěkně prokličkoval přes celou obranu domácích, ale v poslední chvíli mu utíká puk přímo ke Kosečkonovi. Škoda, výborná akce českého hokejisty.
48:42
Vhazování před Kosečkinem, ale domácí rychle vyváží puk ze třetiny.
48:26
Komerční přestávka.
47:51
Severestal u puku, domácí kontrolují hru.
46:25
Donbass vyhazuje puk ven ze třetiny.
45:27
Rjazancev se dostává ke střele z pravé strany, i opakovaně, ale pokaždé je úspěšnější gólman Donbassu.
44:59
Medvěděv je faulován Kolářem, početní výhoda hostů končí. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
44:30
Donbass se ale nemůže usadit ve třetině domácích, ti se dobře brání.
43:40
Prvním vyloučeným hráčem ve druhé třetině je znovu Petr Čáslava.
41:55
Gorjačevskich skrývá puk pod svou lapačkou, vhazování ve třetině Donbassu.
41:10
Hosté berou domácím puk, ale nepřesnou přihrávkou se o něj zase připravují.
40:20
Domácí před brankou hostů.
40:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, třetí třetina začne přibližně v 17:42 hodin.
Ve druhé třetině jsme sledovali pěkný hokej, více ze hry měli domácí, i když hra byla až příliš přerušována zbytečnými vyloučeními. Přesto se Severestalu povedlo díky brance Medvěděva ze 32. minuty navýšit své vedení již na 4:2! Navíc se hostující Ján Laco rozhodl k opuštění branky po čtvré brance domácích a na led tak naskočil druhý gólman Gorjačevskich, který ještě neinkasoval.
40:00
39:43
Až Čáslava zachytává puk a domácí se konečně osvobozují.
39:28
Ještě střela Koláře z levé strany, ale Kosečkin vyráží. Donbass zůstává ve třetině.
37:17
Na trestnou lavici jde další domácí hráč, Jevgenij Ketov podráží při útočné akci a bude se hrát opět v početní převaze.
36:56
Domácí jsou v plném počtu a mají výhodu přesilové hry.
36:27
Gorjačevskich si nyní vyjel hodně daleko z brány proti střele Šipačova.
35:47
Znovu se vylučuje, na trestnou lavici jde tentokrát hráč hostů, Fedotěnko si odpyká svůj trest za podržení.
34:56
Další vyloučení, tentokrát na straně domácího týmu, český reprezentant Petr Čáslava již usedá na trestnou lavici.
34:40
Podhradský střílí na Kosečkina z pravé strany, ale domácí gólman vyráží.
34:05
Zakázané uvolnění hostů.
33:27
33:02
Vadim Berdnikov viděl najíždějícího Čáslavu na středu, adresoval mu přihrávku z pravé strany, Čáslava zakončuje, ale Gorjačevskich se uvádí skvělým zákrokem!
32:40
Severestal již v přesilovkovém rozestavení ve třetině Donbassu.
32:10
Denis Kazjonov inkasoval nepříjemný úder puku po střele svého spoluhráče Ketova od modré.
31:27
Peter Podrhadský oslabuje svůj tým, to může být pro hosty již kritické, pokud domácí tým využije přesilovou hru!
31:13
A nešťastý Ján Laco opouští branku, místo něho nastupuje Gorjačevskich.
31:13
Čerepovec právě vstřelil branku!

A je z toho poněkud překvapivá branka, obrana hostů již měla puk na svých holích, ale ALEXEJ MEDVĚDĚV ještě odebral na modré puk a okamžitě "plácl" do puku, který proplachtil nad ramenem překvapeného Laca. Asistence: Niclas Bergfors.
31:10
Severestal ve třetině Donbassu.
30:35
Domácí se dokázali ubránit, ale tlak Donbassu byl velký.
29:30
Nepřesná přihrávka hostů je připravila o útočné pásmo.
28:56
Domácí již hrají ve čtyřech, ale Donbass stále před Kosečkinem.
28:35
Provinil se Kiseljevič, Donbass bude hrát dvacet vteřin pět na tři.
28:30
Dadonov proniká po pravé straně před Kosečkina, snaží se o zakončení, ale je faulován.
27:55
Kosečkin nyní drží domácí tým nad vodou, hosté ostřelují domácí bránu, ale zatím bezvýsledně.
27:05
26:56
Další vyloučení, tentokrát na domácí straně, Stoljarov odchází na trestnou lavici, Donbass bude za pár vteřin, až se vrátí vyloučený Fedotěnko, hrát přesilovou hru.
26:25
Rjazancov se neodhodlal ke střele od modré, ještě přihrával Wandellovi, ten se natlačil před Laca, ale toho již nedokázal překonat, lapačka Laca byla u pravé tyče dříve.
25:55
Severestal nastěhován před Lacem, obrana Donbassu ale pracuje na výbornou.
25:05
Ale bude se hrát o pět v početní nevýhodě, na trestnou lavici usedá hostující Fedotěnko.
24:55
Kosečkin nyní chvíli nevěděl, kde je puk, ale závar vyřešil jeden z bránících hráčů a vyhodil puk ven ze třetiny.
24:32
Na druhé straně se do zakončení dostal Pettersson, ale jeho střelu z mezikruží Kosečkin výborně chytil. Vhazování po jeho levici.
23:51
23:42
Výborná střela Šipačova z pravé strany, ale Laco likviduje.
23:04
Domácí jsou již v plném počtu a sami mají nyní výhodu přesilové hry.
21:51
Přesilová hra hostů ale záhy končí, na trestnou lavici jde hostující Fedotěnko.
21:04
První vyloučení ve druhé třetině, na trestnou lavici putuje domácí Ketov.
20:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhá třetina začne přibližně v 16:50 hodin.
Skončila první třetina, která skončila vítězstvím domácího týmu. Celkem jsme v ní zaznamenali pět branek, když se nejprve za domácí prosadil ve 4. minutě Kazjonov. Za hosty ale bleskově odpověděl v 5. minutě Varlamov a v minutě sedmé dostal do vedení Donbass Kašpar. Vedení na stranu Severestalu ale strhnul v 16. minutě Šipačov a tak platí po první třetině stav 3:2 pro Čerepovec.
20:00
19:34
Závěr třetiny patří Donbassu. Ale Kosečkin nemusí čelit žádnému nebezpeční, obrana Severestalu brání dobře.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny, hosté posílají na led první pětku s Lukášem Kašparem a Janem Kolářem.
17:35
Na ledě čtvrté pětky obou týmů, Pettersson se dostává do zakončení, ale výborný zákrok Kosečkina.
15:27

Domácí dávají vedoucí branku, na 3:2 zvyšuje VADIM ŠIPAČOV. Asistence: Jevgenij Ketov.
14:25
12:25
Další vyloučení, na trestnou lavici odchází domácí hráč, Jevgenij Ketov za podražení.
10:24
Domácí nyní jasně hosty přehrávají, o čemž svědčí i poměr střel 8:3 ve prospěch Severestalu.
09:00

Je vyrovnáno, Severestal dává zásluhou přesné trefy ALEXANDERA FEDOSJEJEVA druhou branku a během prvních devíti minut tohoto utkání jsme tak zaznamenali již čtvrou branku! Asistence: bez asistence.
06:03
Domácí tým si bere hned takto z kraje utkání oddechový čas.
06:03

Gólostroj pokračuje, hosté otáčí vývoj utkání, druhou branku Donbassu dává LUKÁŠ KAŠPAR a hostům na dvě branky stačila minuta a čtvrt! Asistence: Alexei Ponikarovsky.
05:24
Donbass je v této chvíli o něco aktivnějším týmem.
04:46

Je vyrovnáno! Donbass rychle srovnáva, když se prosadil SERGEJ VARLAMOV. Asistence: Denis Kočetkov, Vitalij Donika.
03:36
Hosté nedokázali ubránit první vážnější střelu na Laca, uvidíme, jak se s jednobrankovou ztrátou vyrovnají v dalším průběhu první třetiny.
03:03

Domácí po necelé minutě přesilové hry využívají početní převahu a díky brance DENISE KAZJONOVA dávají první branku utkání. Asistence: Vadim Šipačov.
02:06
První vyloučení v utkání, na trestnou lavici odchází hostující Varlamov, domácí budou hrát přesilovou hru.
01:20
Do dnešního utkání nastoupili všichni čeští hráči, kteří v obou klubech působí.
00:01
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání KHL, v němž Severstal Čerepovec přivítá na svém ledě HC Donbass Doněck.

Severstal Čerepovec: Kosečkin (Zajcev) - Laakso, Kiseljevič, Kazjonov, Šipačov, Ketov - Rjazancev, Čáslava, Berdnikov, Stoljarov, Wandell - Jegoršev, Andersen, Bergfors, Kazakovcev, Medvěděv - Popov, Fedosjejev, Alexejev, Dědunov, Zemčenko

HC Donbass Doněck: Laco (Gorjačevskich) - Bartulis, Kolář, Ponikarovsky, Fedotěnko, Kašpar - Wilson, Podhradský, Nedorost, Dadonov, Kiiskinen - Pěreťjagin, Těreščenko, Kočetkov, Donika, Varlamov - Silnickij, Nikiforov, Pettersson, Wirtanen, Tarasov

Rozhodčí: Sergejev, Soin - Strelcov, Tarasov.
Severstal Čerepovec
Domácí tým je po šestatřiceti odehraných zápasech na sedmém místě v Západní konferenci, když v zatím odehraných utkáních nasbíral třiapadesát bodů za osmnáct výher a osmnáct proher. Severestal přerušil svou úspěšnou sérii, kdy zaznamenl čtyři výhry v řadě a v posledních pěti zápasech získal pouze pět bodů za vydřenou výhru 1:0 v Čechově a 4:3 po nájezdech v Minsku. V předchozím ligovém souboji Čerepovec nestačil v domácím prostředí na výborně hrající Dinamo Riga, kterému podlehl 2:4.
HC Donbass Doněck
Hosté vstupují do dnešního utkání z osmé pozice v Západní konferenci, tedy jen o příčku horší, než domácí tým, když v dosud odehraných devětatřiceti zápasech osmnáctkrát vyhráli a jedenadvacetkrát prohráli. Donbass trápí defenziva, která je se stodtřinácti obdrženými brankami čtvrtá nejhorší v konferenci a osmá nejhorší v rámci celé ligy.
Češi na ledě
V dnešním utkání se na ledě může v dresu Severestalu představit český reprezentační obránce, třiatřicetiletý obránce Petr ČÁSLAVA, který pravidelně nastupuje za Čerepovec.
Vedle toho by do utkání měli zasáhnout v dresu Donbassu i další čeští hráči, a to útočníci Lukáš KAŠPAR a Václav NEDOROST a obránce Jan KOLÁŘ II.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.