Ve třetí třetině se diváci branky nedočkali a tak platí stav, který platil po druhé třetině. Čechov tak vybojoval na svém ledě zasloužené tři body a může se radovat z vítězství.

S informací, že Viťaz Čechov porazil na vlastním ledě Dinamo Riga 3:1 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
60:00
59:38
Tvrdá rána od modré čáry letěla mimo tři tyče domácí brány.
59:03
Hosté zakládají akci od vlastní brány.
58:40
Na řadu přichází oddechový čas a vypadá to, že to hosté zkusí v šesti.
58:40
Přece jenom se Rize podařilo získat vhazování v útočném pásmu
58:13
Čechov drží puk na svých hokejkách a hosté již jsou zřejmě smíření s porážkou.
58:00
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
56:36
Riga se snaží s výsledkem něco udělat, ale času už mnoho není a navíc Čechov výtečně kryje modrou čáru.
55:13
Střela z první Tellqvista nepřekvapila.
54:04
Vypadalo to na držení domácího hráče a stejného názoru byli i diváci v hale, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.
53:37
Riga se nemohla dostat do útočného pásma, ale nakonec se přece jenom podařilo a to když Lisutin vyjel z brány a přikryl kotouč.
52:03
Na stadionu to jenom tak zahučelo po dělovce do tyče! Domácí mohli utkání definitivně rozhodnout a mám pocit, že Tellqvistovi bude v uších ještě dlouho zvonit.
51:03
Přihrávkou o mantinel se dostali domácí z obranného pásma a poté podobným způsobem došlo k oklamání obránce, na výraznější zakončení však už domácímu hráči nezbyly síly.
50:00
Polovina třetí třetiny je za námi a hosté momentálně kombinují v útočném pásmu.
49:14
Lisutin měl překvapivě mnoho problémů s jednoduchým nahozením a musel rybičkou zalehnout kotouč před dotírajícími hráči Dinama.
47:46
Domácí strávili poslední minutu v útočném pásmu, ale k ohrožení brány se nedostali.
46:18
Čechov se začíná až příliš brzo stahovat před vlastní bránu a bránit výsledek. Nyní navíc přišlo zbytečné vyhození přes všechny čáry, které znamená zakázané uvolnění.
45:15
Střela z velkého úhlu na Lisutina, kterému puk vypadl a domácí brankář neměl ani páru o tom, kde se kotouč nachází. Naštěstí pro něj se puk odrazil mimo bránu.
43:39
Hosté nyní delší dobu tráví v útočném pásmu a snaží se o snížení. Momentálně se však nehraje, protože na bráně Čechova došlo k problému a je třeba převrtat díry v ledu.
42:02
Ve velmi zajímavé šanci se ocitl na druhé straně Baďjukov, který dostal před bránu milimetrovou přihrávku, ale nedokázal ji zúročit ve čtvrtý gól Čechova.
41:32
Lisutin měl otevřený výhled a schoval puk bezpečně do lapačky.
41:06
Nepřesná rozehrávka Čechova končí jako zakázané uvolnění a hra se tak přesouvá do útočného pásma Dinama.
40:01
Už to vypadalo, že ve druhé třetině diváci branku neuvidí, ale nakonec se těsně před koncem nádherně uvolnil Jevgenij Timkin a krásným gólem navýšil vedení Čechova na 3:1.

Před třetí třetinou, která začne přibližně v 18:03 má tedy Riga co dohánět.
40:00
38:59
Čechov právě vstřelil branku!

Nádherná branka, která by klidně mohla kandidovat do nějaké soutěže. JEVEGENIJ TIMKIN se dostal do situace jeden na jednoho a vyřešil ji velice chytře. Otočil se kolem své osy, tím se zbavil soupeře a rychlou střelou bekhendem překonal i brankáře Tellqvista. Asistence: Georgij Bělousov
37:57
Průnik po levém křídle vyšel domácím na jedničku, ale střelu mezi betony Tellsqvista hostující brankář kryje.
37:53
Dnešní utkání sleduje 2200 diváků.
36:54
Lisutin opět řeší velké problémy před vlastním brankovištěm, ale odolal jak první střele, tak i následné dorážce. Hosté se do šance dostali velice šikovnou přihrávkou zpoza brány.
35:38
Tak to byl ostrý zákrok na Černova, který se snažil clonit před bránou - rozhodčí však nevylučují.
34:58
Na druhé straně vyráží betony kotouč do rohu Lisutin, který musel řešit přece jenom složitější střelu než jeho protějšek.
33:55
Tellqvist schoval v lapačce nahozený puk a raději hru přerušil.
33:29
Postavení mimo hry hostujícího celku, z trestné lavice se navíc vrací oba aktéři šarvátky, která proběhla před pěti minutami.
32:32
Čechov sice přesilovku nevyužil, ale stále drží kotouč na svých hokejkách a soupeři ho nepůjčuje.
30:57
Hosté v oslabení nahodili kotouč na Lisutina, který vyráží před sebe a okamžitě zakládá útočnou akci.
30:08
Domácí budou mít výhodu jednoho muže v poli, na dvě minuty je vyloučen Nizivus.
29:35
Neuvěřitelné co dokázal chytit Tellqvist! Jeden z domácích hokejistů se řítil sám na bránu Rigy, ale Tellqvist kotouč vyrazil před sebe, bohužel pro něj pouze na hokejku dojíždějícího hráče, který puk posílal do odkryté brány. Tellqvist však do dráhy puku nastavil lapačku a puk zázračně vyrazil.
28:39
Tvrdá dělovka letí vedle domácí brány.
27:12
Lisutin sice zůstal po jednom svém zákroku bezmocně ležet v brankovišti, ale i to mu stačilo, aby za svá záda nepustil puk z hokejky Sotniekse.
26:51
Již se pokračuje v hokeji, hosté natlačení v útočném pásmu.
26:20
Rukavice jsou dole a Čechov ukazuje, že je stále týmem, který si dokáže sjednat pořádek! Vytvořila se zajímavá dvojička mezi Gilliesem a Ivanansem - výsledem této šarvátky je pád obou hráčů na led a toho využili rozhodčí, kteří oba rváče od sebe dostali.

Oba aktéři šarvátky jsou vyloučení na 5 minut.
25:12
Nizivijs stál přesně tam kde měl a to před domácí bránou, po několika odrazech se dostal kotouč přesně na jeho čepel, ale hostující hráč nedokázal z blízka překonat výtečného Lisutina, který vytáhl fantastický zákrok.
23:53
Hosté hrají v oslabení bez větších problémů - Čechov se zatím k ničemu nedostal.
22:29
Riga vyhazuje přes všechny čáry.
22:16
Puk vylétl mimo hrací plochu, ale naštěstí pro hostující tým kotouč zavadil o plexisklo a tak se nebude vylučovat.
22:10
Bude se vylučovat, na dvě minuty za podražení odchází hostující Szczechura.
20:35
V úvodu druhé třetiny v akci lapačka Lisutina, kterému sice kotouč vypadl, ale v okolí nebyl nikdo z hostujících hráčů.
20:01
Máme za sebou prvních dvacet minut tohoto zápasu a Čechov odchází do kabin za jednogólového vedení 2:1. Riga dokázala svého soupeře zatlačil pouze po inkasované první brance a hned z toho bylo i vyrovnání. Jenže poté měli více ze hry přece jenom domácí a přestože nevyužili samostatný nájezd, tak se branky přece jenom dočkali a to když v 17. minutě pálil od modré Chafizullin a propálil úplně vše co mu stálo v cestě.

Druhá třetina začne přibližně v 17:16.
20:00
19:00
Ohlášená poslední minuta první třetiny.
18:04
Markov pálil od modré do připraveného Tellqvista, střela domácího beka však měla velmi dobré parametry.
17:26
Střela domácích zblokována do rohu kluziště.
16:04

Domácí jsou opět ve vedení! Jak je to jednudché, když se to umí. Po vyhraném buly přistál puk na čepeli obránce DINARA CHAFIZULLINA, který propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Alexej Baďjukov
16:01
Dvurečenskij zakončil akci dva na jednoho střelou z ostrého úhlu a tou Tellqvista nepřekvapil.
15:10
Nahozený kotouč na Tellqvista nedokázal Koroljov poslat důrazněji a tak brankář hostí puk vyrazil před sebe a z brankoviště ho uklidil jeden z obránců na zakázané uvolnění.
14:41
Riga udržela kotouč v útočném pásmu a snaží se přihrávkami překonat obranu Viťazu.
13:03
Opět se jeden z domácích dostával do samostatného úniku, ale v poslední chvíli přišlo důležité a tentokrát čisté vypíchnutí kotouče.
12:18
Šikovně vymyšlená přihrávka před brankoviště hostů. Kotouč se však zamotal jednomu z obránců mezi brusle, ale ten se včas zorientoval a poslal puk do středního pásma.
11:10
Přesilová hra Dinama je téměř u konce a je třeba říci, že mohou být hosté rádi, že v početní výhodě neinkasovali.
10:50
Timkin zkoušel kličkou překonat brankáře, ale ten jeho pokus vyráží a skóre se tak nemění.
10:50
Samostatný únik Timkina končí faulem a rozhodčí na nic nečeká a nařizuje samostatný nájezd pro Čechov!
09:39
Domácí v oslabení hodně aktivní.
09:06
Máme zde první vyloučení a výhodu přesilové hry budou mít hosté. Na dvě minuty je vyloučen Koroljuk.
08:35
Riga právě vstřelila branku!

A máme vyrovnáno! Domácí doplácí na svou pasivitu, nahozený kotouč od Arvidse Rekise tečoval před bránou velmi šikovně ALEXANDR GIROUX a na tuto teč neměl Lisutin šanci reagovat.
07:51
Další střela letěla směr Lisutin, ale tentokrát nemusel domácí brankář zasahovat, když puk letěl hodně mimo.
07:04
Hosté krouží s pukem v útočném pásmu, ale dokáží se s ním točit pouze u mantinelu a odtud se brána příliš ohrozit nedá.
04:30
Hosté se snažili o vyrovnání, ale střelecký pokus opět kryje Lisutin.
03:52

Z čista jasna je tu první branka zápasu a tu vstřelil ARTEMIN PANARIN, který si najel s kotoučem do útočného pásma, na nic nečekal a střelou zápěstím vymetl pavučinku hostující brány. Bez asistence
03:41
První úspěšný zákrok si připisuje i Lisutin, který vyrazil kotouč do rohu kluziště.
03:26
První zajímavější šance v zápase, nahozený kotouč na Tellqvista však nedokázal nikdo z domácích tečovat a tak puk pouze prosvištěl kolem brány Rigy.
01:48
Oba celky zatím pouze nahazují puky za bránu a snaží se je později dojet, ale to se zatím nedaří - v soubojích u mantinetů vždy vítězí bránící strana.
00:19
Domácí hokejisté nahodili kotouč do útočného pásma, ale jako první se k němu dostali hosté a mohou tak založit první útočný výpad.
00:01

Viťaz Čechov: Lisutin (Saprykin) - Fahey, Chafizullin, Markov A., Sjelezňov, Kudinov, Golovkov, Markov D., Troščinskij - Hennessy, Koroljov, Koroljuk - Černov, Dvurečenskij, Panarin - Timkin, Bělousov, Baďjukov - Gillies, Lesnuchin, Tichomirov

Dinamo Riga: Tellqvist (Gudlevskis) - Lavins, Rekis, Rědlihs, Sotnieks, Galvins, Carle, Porejs - Karsums, Bukarts, Johnson - Niživijs, Džeriňš, Meija - Giroux, Daugavins, Szczechura - Ivanans, Ankipans, Bičevskis

Rozhodčí: Naumov, Shchenyov - Mikhel, Shikhanov.
Utkání má plánováno úvodní buly na 16:30 a komentářem zápasu Vás bude provázet Jozef Valenčík
V letošním ročníku KHL se týmy střetly jednou a to 5. listopadu 2012, kdy se hrálo v Rize a domácí Dinamo téhdy vyhrálo 2:1 po prodloužení.
Čechov v minulém kole přivítal na domácím ledě Spartak Moskva a získal z tohoto duelu jediný bod za prohru 3:4 po samostatných nájezdech, když všechny tři třetiny skončily shodně 1:1.

Naopak Riga hrála na hřišti Čerepovce a připsala si tři body za vítězství 2:4, které týmu může přinést hodně síly do dalších bojů.
Ani jeden z týmů na tom není příliš dobře. Hokejisté Čechova se sice v letošním ročníku zaměřili více na hokej než na potyčky na ledě, ale ani to nestačí na lepší než 12. pozici v Západní konferenci se ziskem 39 bodů.

Riga je na tom dost podobně, uhrála také 39 bodů a dokonce odehrála o dva zápasy více než Viťaz a to stačí pouze na 13. místo v Západní konferenci. Na osmou příčku, která stačí na playoff, ztrácí Riga už třináct bodů.
Hezký den, vítám Vás při sledování onlajn přenosu z utkání Kontinentální hokejové ligy mezi Viťazem Čechov a Dinamem Riga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.