26. března 2017 • 13:00

Hana Ezrová slaví 90. narozeniny. Gratulujeme!

Přesně před 90 lety se narodila československá basketbalová legenda Hana Kopáčková-Ezrová. 167 centimetrů vysoká basketbalistka si během své kariéry připsala řadu úspěchů a sbírala medaile nejen na domácí scéně, ale také v československém reprezentační dresu. Na ligových palubovkách byla věrná pražským basketbalovým celkům. Svou pouť československou ligou začal v Dynamu Praha, kde strávila pol...

25. března 2017 • 22:13

Favorité v závěru ženské extraligy nezaváhali

Už jen tři utkání zbývají odehrát do konce základní části Extraligy žen a zdá se, že všechny tajenky jsou již zodpovězeny. Pokud se již nic mimořádného nestane, do play off…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

25. března 2017 • 19:35

Kulhavému se výhra na Cape Epic vzdálila

Česko-švýcarské dvojici Jaroslav Kulhavý - Christophem Sauserem se zřejmě rozplynul sen vyhrát potřetí etapový bikový závod Cape Epic v JAR. Šestou a nejdelší královskou etapu dokončili na čtvrtém místě se ztrátou šesti minut. V průběžném pořadí sice uhájili svou druhou příčku, ale manko na vedoucí dvojici je už téměř sedm minut.

25. března 2017 • 19:14

Vakoč v Katalánsku spurtoval čtvrtý

Již potřetí se do elitní desítky v závodu Kolem Katalánska prosadil český jezdec Petr Vakoč z stáje Quick-Step Floors. Po dvou osmých místech dnes dokonce po 190 kilometrech z Tortosy do Reus spurtoval na čtvrtém místě. Etapový vavřín vybojoval Jihoafričan Daryl Impey z Oriky, před suverénem letošního ročníku Alejandrem Valverdem ze Španělska.

25. března 2017 • 18:52

Kladno našlo dalšího přemožitele! Zápas kola ovládli Jeleni z Letohradu

Předposlední kolo základní části zavedlo redakci hokejbalu.cz na východ Čech, přesněji do Letohradu, který přivítal na svém hřišti Kladno. Tento zápas kola sliboval zajímavou podívanou, jelikož na podzim se oba celky přetahovaly o body až do konce utkání. Šťastnější tehdy byli domácí, tentokrát to však byli Jeleni, kteří vybojovali pro postavení v tabulce důležité tři body. Naopak na špici se nic nemění.

25. března 2017 • 16:34

Bitva o co nejlepší umístění: O elitní čtyřku si to rozdá hned čtveřice týmů!

Již v neděli 26. března napíše základní část CCM Extraligy poslední pokračování. Na všech hřištích se na dálku rozběhne boj o co nejlepší umístění. Hrát se bude o vítězství v základní části a také o umístění v elitní čtveřici, na které si myslí hned čtveřice celků. Jaké zápasy nás na úplný závěr čekají?

25. března 2017 • 16:03

Pardubice s Kladnem padly, další duely rozhodovaly až samostatné nájezdy

Předposlední kolo CCM Extraligy přineslo nesmírně zajímavé výsledky. První a druhý tým tabulky zůstal bez bodu, cenné skalpy si totiž připsaly celky Letohradu a Sudoměřic. Naopak zbylé duely přinesly vyrovnané výsledky, které musely rozhodovat až samostatné nájezdy. Před posledním kolem tak stále není nic jasné a my se tak můžeme těšit na napínavé nedělní zápletky!

25. března 2017 • 15:00

Jindřich Pospíšil pětasedmdesátiletý

Spolu se svým mladším bratrem jsou rekordmani rekordmanů. Ze světových šampionátů v kolové přivezli do Brna neuvěřitelných dvacet mistrovských titulů. Jednou se stali Sportovci roku, osmkrát vyhráli anketu Král cyklistiky. Soubor výsledků, jaký nemá obdoby. Jindřich v těchto dnech oslavil pětasedmdesáté narozeniny a ve svém sporu je stále aktivní, i když již jen jako funkcionář.

25. března 2017 • 12:19

Rozhodnutí předsedy DK ELH – D. Lakatoš (Bílí Tygři Liberec)

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Dominika Lakatoše, za které mu byl v utkání HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec, které se hrálo 24. 3. 2017, uložen menší trest za Nafilmovaný pád nebo přehrávání.

25. března 2017 • 10:47

Na World Baseball Classic byl i český zástupce. Berou nás, říká rozhodčí Přibyl

Čerpáno z www.ceskatelevize.cz. Praha – World Baseball Classic je jediný světový turnaj, kterého se účastní profesionálové z Major League Baseball. V současnosti je to nejprestižnější konfrontace národních týmů na světě. A přestože se ho Česká republika neúčastnila, jeden český zástupce zde byl. Pro rozhodčího Františka Přibyla to byla životní zkušenost. Věří, že možnost pro další Evropany dostat se do nejvyšších baseballových kruhů tady je. Třeba už na olympijských hrách v roce 2020.

25. března 2017 • 08:38

Břeclav ve Vlašimi nepřipustila žádné překvapení

Sérii posledních utkání základní části Extraligy žen zahájil souboj poslední Vlašimi s Břeclaví, která stále ještě bojuje o druhé místo v tabulce a tím i přímou účast v semifinále play…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

24. března 2017 • 19:07

Trkal: Věřím, že budeme znovu úspěšní

Silniční tým mužů Favoritu Brno už brzo začne po náročné přípravě závodit. Prvním startem pro jezdce této stáje bude tradiční domácí otvírák Trofeo Cinelli - VC Hlohovce. „I když náš tým prošel velkou obměnou, věřím, že budeme opět úspěšní a kvalitu z tréninku kluci přenesou i do závodů,“ říká trenér František Trkal.

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
Volejbal