+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. října 2017 • 20:42

Kopecký a Ťoupalík v Koksijde na stupních vítězů

Dvě medailová umístění vybojovali čeští cyklokrosaři ve třetím závodu Světového poháru. Na písečném okruhu v belgickém Koksijde dojel Adam Ťoupalík mezi jezdci kategorie U23 na stříbrném stupni, třetí byl junior Tomáš Kopecký.

22. října 2017 • 20:05

Hostující týmy ovládly 4. kolo Českého poháru mužů

Celkem 53 družstev se letos přihlásilo do Českého poháru mužů. První kola této tradiční klubové soutěže se odehrála už na počátku září, nyní soutěž pomalu spěje do závěrečného finálového turnaje.…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

22. října 2017 • 11:12

Dominanci domácích týmů narušily Sudoměřice, Kladno čepovalo říznou dvanáctku

Podzimní část CROSSDOCK Extraligy hokejbalu napsala další dějství. O posledním víkendu výhry zůstávaly především v moci domácích celků, tuto tradici narušil v zápase kola Rakovník, který podlehl Sudoměřicím. Naopak vysoké vítězství slaví v Kladně, které si proti Kovu s chutí zastřílelo či Pardubice, které se proti Letohradu dokázaly oprostit od výsledkové mizérie.

22. října 2017 • 11:12

Dominanci domácích týmů narušily Sudoměřice, Kladno načepovalo dvanáctku

Podzimní část CROSSDOCK Extraligy hokejbalu napsala další dějství. O posledním víkendu výhry zůstávaly především v moci domácích celků, tuto tradici narušil v zápase kola Rakovník, který podlehl Sudoměřicím. Naopak vysoké vítězství slaví v Kladně, které si proti Kovu s chutí zastřílelo či Pardubice, které se proti Letohradu dokázaly oprostit od výsledkové mizérie.

22. října 2017 • 08:21

Bodovací turnaje mládeže v Ostravě a Havířově

Druhý víkend bodovacích turnajů mládeže v této sezoně zahájily v Ostravě a Havířov kategorie dorostu a mladšího žactva. Tradiční turnaj Miloše Teicherta v hale TJ Ostrava KST vyhráli havířovský Radim…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

21. října 2017 • 22:35

Wagner vybojoval pro ČR třetí páté místo

Třetí páté místo pro českou výpravu na evropském šampionátu dráhařů v Berlíně vybojoval Robin Wagner v závodu na 1 km s pevným startem. V kvalifikaci dosáhl dokonce čtvrtého nejrychlejšího času, ve finále si o jedno místo pohoršil. Druhý český zástupce David Sojka skončil devátým nejrychlejší byl Jeffrey Hoogland z Nizozemí.

21. října 2017 • 21:14

Ťoupalík dojel druhý na Superprestige v Boomu

Druhý dojel v závodu jezdců kategorie U23 ve třetím dílu seriálu Superprestige v belgickém městě Boom. Za vítězným Thomasem Pidcockem z Británie zaostal o osm vteřin. Po třech závodech je v průběžném pořadí rovněž druhý.

21. října 2017 • 18:28

Sudoměřicím se povedla vendeta a Rakovníku oplatily porážku stejnou mincí!

CROSSDOCK Extraliga pokračovala tento víkend svým osmým kolem a zápas kola tentokrát naší redakci zavedl poprvé v ročníku do Rakovníka, který přivítal Sudoměřice. Vzhledem k tomu, že tento souboj se odehrál i před týdnem, akorát na jihu Moravy, měli hosté ze Sudoměřic domácím co vracet, jelikož minulou neděli to byli Raci, kteří brali tři body po vítězství 5:2. Stejným výsledkem se nyní prezentovali i Jihomoravané.

21. října 2017 • 18:28

Sudoměřice úspěšně splnily po týdnu odvetu a zvítězily na hřišti v Rakovníku

CROSSDOCK extraliga pokračuje tento víkend svým osmým kolem a Zápas kola tentokrát naší redakci zavedl poprvé v ročníku do Rakovníka, který přivítal Sudoměřice. Vzhledem k tomu, že tento souboj se odehrál i před týdnem, akorát na jihu Moravy, měli hosté, tentokrát domácím, co vracet, jelikož minulou neděli to byli Raci, kteří brali tři body.

21. října 2017 • 14:21

2. korfbalový turnaj prvních ročníků na SPŠOA Frýdek-Místek

V pátek 20. října se na střední škole (Střední průmyslová škola, Obchodní akademie Frýdek-Místek) ve Frýdku – Místku konal již druhý ročník kofbalového turnaje, který je určen v rámci adaptačního kurzu pro všechny studenty prvních ročníků.

21. října 2017 • 10:35

Hájková: „Mým snem je dostat se do zahraničí.“

Markéta Hájková by mohla patřit mezi naděje nadcházejícího domácího Mistrovství Evropy na silnici. Už v kadetkách patřila mezi nejlepší nejen u nás, ale i v mezinárodní konkurenci. Na Malém závodě míru v Lanškrouně byla mezi dívkami druhá a celkově sedmnáctá mezi chlapci.

20. října 2017 • 22:48

Po týdnu znovu! Oplatí Sudoměřice Rakovníku porážku z minulé neděle?

CROSSDOCK Eextraliga je za polovinou své podzimní části a tabulka se tak začíná formovat podle reálných výkonnostních měřítek. Nynější zápas kola naší redakci zavede poprvé v ročníku do Rakovníka, který se střetne po týdnu znovu se Sudoměřicemi a právě podle tabulkového postavení, by se mělo jednat zcela o vyrovnaný zápas. Oba celky totiž mají momentálně stejný počet bodů, přičemž Středočeši oplývají duelem k dobru a hosté zase mají domácím co vracet z minulého týdne!

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
VolejbalKlasická verze
Mobilní verze