9. prosince 2016 • 10:29

V Plzni si školáci tentokrát vyzkoušejí florbal trochu jinak

TJ Tatran Střešovice a partnerský místní klub FBC Plzeň pořádají v západočeské metropoli akci Vyzkoušej si florbal jinak. Koná se ve středu 14. prosince, je součástí projektu České unie sportu ČUS Sportuj s námi, jehož partnerem je společnost Plzeňská energetika. „Akce začne před devátou hodinou, kdy postupně navštívíme čtyři plzeňské základní školy, v nichž bude připravený florbalový...

9. prosince 2016 • 09:01

Tomáš Polanský oceněn na juniorském MS Cenou Fair play

Na juniorském mistrovství světa v jihoafrickém Kapském městě se českým reprezentantům v individuálních soutěžích příliš nedařilo. Ovšem při předávání cen přece jen jedno české jméno zaznělo. Tomáš Polanský byl oceněn…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

9. prosince 2016 • 07:35

Ukázka korfbalu ZŠ Lichnov

V tomto týdnu proběhly ukázky korfbalu v hodinách tělesné výchovy na základní škole v obci Lichnov, která se nachází v okrese Bruntál, nedaleko od Krnova. Místní učitelka tělesné výchovy Mgr. Alena Čandasová oslovila Český korfbalový svaz po absolvování prezentace korfbalu v rámci OVOV v Nymburce.

8. prosince 2016 • 20:41

Volby pohledem oponentů

(České Budějovice, Praha, Vsetín) Již jen pár dní, pokud se na Valné hromadě ČNS nepřihodí něco opravdu neočekávaného, dělí dosavadního muže číslo jedna českého nohejbalu Kamila Kleníka od zahájení třetího funkčního období v prezidentské pozici. Protože již potřetí v řadě tuzemská nohejbalová scéna nebyla schopna vygenerovat jednoho či více protikandidátů na nejvýznamnější post, naše redakce kromě rozhovoru se současným prezidentem nabídla prostor ke krátkému vyjádření alespoň vybraným významným činovníkům, kteří se v minulých letech vyjadřovali spíše kriticky k některým krokům současného svazového vedení.

8. prosince 2016 • 15:18

Šlágrem extraligového kola je souboj o třetí příčku

Podobně jako nejvyšší soutěže žen, zakončí také Extraliga mužů první polovinu základní části ještě v tomto kalendářním roce. Utkání 10. a 11. kola jsou ovšem rozloženy do dvou týdnů. Pro…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

8. prosince 2016 • 15:14

Jokohama centrem olympijského turnaje

Mezinárodní federace WBSC dnes potvrdila, že olympijský turnaj v roce 2020 se bude hrát v Jokohamě. Bohužel tak nedojde na předpokládaný Tokyo Dome.

8. prosince 2016 • 13:27

Startuje předprodej permanentek na Mistrovství světa v hokejbalu!

Hokejbalové mistrovství světa v Pardubicích se nezadržitelně blíží. Již za pár měsíců bude v obou halách pardubické Tipsport arény bojovat třicet týmů o titul mistra světa v kategorii mužů i žen. Blížící se doba tohoto mistrovství přináší i možnost zakoupení permanentek na všechny hrací dny a utkání.

8. prosince 2016 • 13:08

Horská baseballová klinika 2017 + finální program

Přátelé – kamarádi, Podzim se s námi pomalu loučí a zima nás zve na již 17. ročník velkého baseballového setkání koučů, trenérů, hráčů a vůbec všech, kteří mají rádi baseball - HORSKOU BASEBALLOVOU KLINIKU 2017.

8. prosince 2016 • 12:32

Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí

Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (2.12.2016 – 8.12.2016). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
Volejbal