24. února 2017 • 19:42

Defekt sebral Kulhavému vedení

Defekt zadního kola odsunul na dvacátém kilometru druhé etapy Sunshine Cupu Jaroslava Kulhavého z vedoucí skupinky jezdců až na přibližně patnácté místo se ztrátou větší než dvě minuty. Olympijský vítěz se ale stíhací jízdou znovu dokázal propracovat až do vedoucí skupinky a závod dokončil na sedmé pozici.

24. února 2017 • 17:48

Debl Matelová,Balážová dosáhl v Kataru na medaili

Nečekaného úspěchu dosáhly na turnaji Seamaster 2017 ITTF World Tour Platinum v katarském Dauhá česká reprezentantka Hana Matelová a Slovenka Barbora Balážová. Společně dokázaly ve velmi silné konkurenci vyhrát tři…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

24. února 2017 • 17:36

Rebelové se pyšní novým plastovým povrchem! Nábory získají nefalšovaný lesk

Mílovými kroky se rozrůstající klub pražských Rebelů využil zimní přestávky před startem jarní části k tomu, aby položil moderní plastový povrch typu Speedo3. Zchátralá asfaltová pokládka je tak minulostí a Rebelové tak mohou získávat nové hokejbalové naděje na perfektním povrchu. „Modernizace povrchu byla zatím financována z prostředků klubu, vedení však intenzivně pracuje na získání prostředků pro realizaci další fáze koncepce rozvoje hokejbalové arény v Čimicích,“ prozrazuje místopředsedkyně SK Rebel Praha Olga Birčáková.

24. února 2017 • 15:49

Sudoměřice čeká složitý přechod do zápasového tempa, zvládnou ho?

Dohrávka patnáctého kola se nezadržitelně blíží. Již zítra dvě hodiny po poledni se proti sobě v Sudoměřicích postaví domácí tým, který bude čelit Mostu. Ten požádal na podzim o přeložení utkání, domácí vyhověli a jaro CCM Extraligy tak začne hodně šťavnatým duelem v boji o udržení, potažmo k přiblížení dolních postupujících pozic vyřazovací části!

24. února 2017 • 13:00

Unikátní pamětnice Kašpárková by při Nilfisk FINAL 4 byla spokojena s tisícovkou

Je jedinou hráčkou sestavy brněnského Handicapu, která pamatuje jeho poslední triumf v Českém poháru basketbalistek z roku 2013. Takovou proměnou prošel za čtyři sezony kádr týmu z brněnských Žabovřesk. „Stále na ten titul hodně vzpomínám,“ přiznává Barbora Kašpárková. Ve finálovém duelu byl před čtyřmi lety v Mladé Boleslavi jasným favoritem pražský USK, jenže… „My jsme ho tehdy hodně zaskoči...

24. února 2017 • 12:01

V Chomutově proběhl výjezdní seminář rozhodčích

Klub SC Beavers Chomutov ve spolupráci s Komisí rozhodčích uspořádal výjezdní školení rozhodčích pro své členy. Potřeba školení vzešla z nároku na počet rozhodčích, který oddíl potřebuje k pokrytí pořádání (a tím i rozhodování) místních akcí a turnajů, včetně mistrovských mládežnických turnajů. Účast byla opravdu vysoká a Martinovi Chmelíkovi patří dík za aktivní osvětu na tomto poli.

24. února 2017 • 12:00

Dvojutkání s Norskem sehraje reprezentace v Chomutově

Dvojutkání Euro Hockey Challenge s Norskem sehraje česká reprezentace ve středu 12. a ve čtvrtek 13. dubna 2017 shodně od 17:00 v chomutovské SD Aréně. Prodej vstupenek bude zahájen v první polovině března.

24. února 2017 • 10:06

ČAST sází na projekty ve školách i pro veřejnost

Česká asociace stolního tenisu se v posledních letech kromě podpory výkonnostního a vrcholového sportu orientuje výrazně na projekty směrem ke školou povinné mládeži a široké veřejnosti. Důvod je jednoduchý: Počet registrovaných…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

24. února 2017 • 06:19

Dramatický souboj s Oakland Golden Grizzlies

Reprezentace žen se na soustředění na Floridě přesunula do nového působiště v Orlandu. V závěru čekají reprezentaci utkání proti týmům z NCAA Divize I, tedy nejkvalitnější soutěže univerzit na světě.

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
Volejbal