25. září 2016 • 09:28

Nash v Iowě ve druhém dílu SP čtvrtá

Po druhém místu v úvodním dílu letošního seriálu Světového poháru v Las Vegas skončila Kateřina Nash ve druhém závodu v Iowě tentokrát těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Zvítězila domácí Američanka Katherine Comptonová, která vede i celkové pořadí, Nash je za ní druhá.

24. září 2016 • 23:11

Okradnou piráti jeleny? Nedělní zápas kola nabídne východočeský souboj!

Po sobotních zápasech čtvrtého kola pokračuje CCM Extraliga hned v neděli, tedy svým následujícím už pátým kolem. V tom dojde na první menší východočeské derby v letošní sezoně. Hradec Králové totiž na svém domácím hřišti přivítá hráče nedalekého Letohradu. V psychické výhodě bude po sobotních zápasech hostující mužstvo, které přivezlo oproti Hradci všechny tři body. 

24. září 2016 • 23:11

Okradou piráti jeleny? Nedělní zápas kola nabídne východočeský souboj!

Po sobotních zápasech čtvrtého kola pokračuje CCM Extraliga hned v neděli, tedy svým následujícím už pátým kolem. V tom dojde na první menší východočeské derby v letošní sezoně. Hradec Králové totiž na svém domácím hřišti přivítá hráče nedalekého Letohradu. V psychické výhodě bude po sobotních zápasech hostující mužstvo, které přivezlo oproti Hradci všechny tři body. 

24. září 2016 • 22:43

Kert vstřelil Rakovníku deset branek, hattrickem k tomu pomohl Wróbel

Během pátku a soboty se odehrálo celkem pět utkání. Ve třech případech se z vítězství radovali hosté. Na svém hřišti dokázal uspět Most s Kertem. Ten se proti nováčkovi soupeře pořádně rozstřílel, porazil ho 10:1. Hattrickem se blýskl Tomáš Wróbel, který přidal navíc ještě čtyři asistence. Z hřiště soupeře odvezli výhry Kladno, Autosklo Pardubice a Letohrad, jenž prohrával o dvě branky, avšak utkání nakonec po obratu a brance necelou minutu před koncem zápasu strhl na svoji stranu. Už v neděli pokračuje soutěž dalšími třemi zápasy!

24. září 2016 • 19:42

Machačová slaví další vítězství v ČP

Český pohár mládeže a žen ¨na silnici měl další pokračování v Židovicích, který se jel jako Memoriál J. Menharta a L. Hellera. Mezi ženami vybojovala další jasné prvenství na trati dlouhé 73 kilometrů Jarmila Machačová z Dukly Praha, která přijela do cíle s náskokem 42 vteřin před Nikolou Noskovou a o 4:56 před Pavlou Havlíkovou (obě KC Kooperativa Jablonec n.N.).

24. září 2016 • 18:33

Obhájce titulu z Pardubic vykradl Plzeň! Vítězství trefili obránci

Hodně sledované utkání 4. kola CCM Extraligy mezi Plzní a Pardubicemi přineslo nečekaný výsledek. Celek pardubického Autoskla dokázal navzdory papírovým předpokladům zvítězit v plzeňské hale a odvézt si domů na východ Čech důležité tři body! Lví podíl na výhře měl kromě tří střelců také brankář David Stárek. Autosklo po výhře stoupá tabulkou vzhůru, Plzni naopak odskočil na čele kladenský Alpiq.

24. září 2016 • 13:24

Zemřel František Vacovský, mistr světa 1949

Ve věku devadesáti let zemřel někdejší výborný obránce František Vacovský (1926), mistr světa z roku 1949. Písecký rodák, známý mimo jiné nenapodobitelnými bodyčeky, oblékal dres tehdejšího Stadionu České Budějovice, se kterým získal v roce1951 mistrovský titul a v roce 1953 obsadiltřetí příčku v nejvyšší domácí soutěži.

23. září 2016 • 21:41

Znojmo bude opět hlavním „dračím“ městem, přijedou i Číňané!

Už po deváté se uskuteční se na řece Dyji Festival dračích lodí – letošní ročník je na programu ve dnech 29. září – 1. října. Akce se také letos stala součástí projektu České unie sportu ČUS Sportuj s námi, jehož partnerem je společnost EP Energy Trading a mediálním partnerem Deník.   Ve čtvrtek 29. září jsou...

23. září 2016 • 18:08

V zápase kola bude horká půda Plzně vzdorovat obhájci z Pardubic!

Velkým lákadlem 4. kola CCM Extraligy pro hokejbalové fanoušky bude sobotní utkání mezi hokejbalisty Plzně a Pardubic! Vítěz loňské základní části vstoupil do sezony velmi dobře, naopak obhájce titulu z východu Čech musí napravovat úvodní porážku s Kladnem. Navíc na hřišti v Plzni se svěřencům Jiřího Mašíka dlouhodobě nedaří, o to zajímavější bude sledovat, jak si úřadující šampion se zápasem poradí. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 24. září v 16 hodin!

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
Volejbal