23. května 2017 • 20:28

Vackovi vítězili v zahraničí

Bratři Vackovi vítězili v zahraničních závodech ve svých kategoriích. Starší Karel vyhrál juniorský závod v Itálii a mladší Mathias byl úspěšný v Rakousku.

23. května 2017 • 18:38

MS žáků má rozpis

WBSC zveřejnila rozpis žákovského MS, které se uskuteční ve dnech 28.7.-6.8.2017 na Tchaj-wanu.

23. května 2017 • 16:59

Korejci nadchli a odletěli. Vrátí se?

(Čelákovice) Unikátní, exotická, atraktivní. Takové přívlastky si zaslouží třítýdenní anabáze jihokorejských vyznavačů jokgu v českých nohejbalových soutěžích. Během svého pobytu na přelomu dubna a května Asiaté zasáhli v dresu Čelákovic do šesti extraligových utkání a stejného počtu druholigových soubojů. Kromě toho, že byli podle očekávání velkým lákadlem pro diváky, ukázali, že také po sportovní stránce mají co nabídnout.

23. května 2017 • 14:28

Extraliga mužů: Chomutov stále vede, liga se vyrovnává

Třetí ligový víkend má za sebou mužská extraliga. Po polovině základní části má nejvíce bodů překvapivě Chomutov, za ním jsou Ledenice a na třetím místě se shromáždily hned tři týmy: Spectrum, Hroši a Tempo.

23. května 2017 • 14:15

Čeští rozhodčí řídili na MS vyřazovací boje včetně finále

Výrazným způsobem se na nedávném mistrovství světa v ledním hokeji prezentovala česká rozhodcovská škola. Mezinárodní hokejová federace IIHF nominovala na turnaj čtveřici českých rozhodčích, hlavní Jana Hribika s Antonínem Jeřábkem a čárové Miroslava Lhotského s Liborem Suchánkem, což byl spolu s finskými zástupci nejvyšší počet mezi 16 hlavními a 16 čárovými rozhodčími ze 14 zemí.

23. května 2017 • 13:00

Mladí dráhaři závodili na ČP v Prostějově

O uplynulém víkendu mladí dráhaři a dráhařky poměřili své síly na dráze v Prostějově v rámci Českého poháru mládeže a žen v dráhové cyklistice. Nejvíce pódiových umístění vybojovali jezdci SKC TUFO Prostějov a Dukly Praha.

23. května 2017 • 10:42

Úspěšné mistrovství Moravy mladých dráhařů

Olomoucký svaz cyklistiky ve spolupráci s SKC Prostějov uspořádal mistrovství Moravy a Krajský přebor Olomouckého kraje v dráhové cyklistice. V příjemné atmosféře a za slunného počasí se mladí dráhoví cyklisté na prostějovském velodromu poměřili v disciplínách prvenství na pásce, vylučovací závod a bodovací závod, které byly vyhodnoceny do omnia.

23. května 2017 • 08:29