+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
26. července 2017 • 22:07

Mládež ladí formu

Soustředění cyklotrialové reprezentace ve středočeské Sklence je v plném proudu. Mládežnický tým se zde pod vedením hlavního trenéra Libora Pecháčka připravuje k odjezdu na UCI Trials World Youth Games v Dánsku. Ty startují v pátek 4. srpna.

26. července 2017 • 21:21

Karel Vacek pokořil v Itálii traťový rekord!

Karel Vacek, který závodí za italský tým Team F.lli Giorgi, včera pokořil traťový rekord v závodě Trofeo Bigio L’Oster. Jedná se o závod do vrchu s úctyhodnout čtyřicetiletou tradicí.

26. července 2017 • 15:28

Nadstavba o titul rozdala první karty

Vysokým tempem se rozběhla Nadstavba o titul, ze které na konci září vzejdou dva finalisté. Bez porážky jsou zatím 3 týmy, kromě prvních dvou celků po základní části, tedy Arrows a Dracích, je to možná trochu překvapivě i Kotlářka. Ostatní týmy budou muset zabrat, aby nenabraly hned na startu soutěže zbytečnou ztrátu.

26. července 2017 • 13:20

WG 2017, Polsko, KT

WG 2017, Polsko, krátká trať - ženy: 1. Jansson (SWE), 26. Janošíková; muži: 1. Kyburz (SUI), 3. Král, 17. Petržela.

26. července 2017 • 13:06

Hlavní trenér U12 byl před MS odvolán

Reprezentační tým do 12 let odletěl na mistrovství světa do Tchaj-wanu. „Prosadit se v těžké konkurenci světových týmů bude těžké. O to více držme našim nadějím palce,“ dodal před nedělním odletem Petr Ditrich, předseda České baseballové asociace.

26. července 2017 • 13:00

Czudek po sestupu: Chyběly zkušenosti z Kooperativa NBL

Dlouhých pět let se vyhřívala reprezentace basketbalistů do 20 let na výsluní evropských šampionátů elitní divize A. Tahle pětiletka však o víkendu skončila sestupem do divize B. Stalo se po sérii šesti porážek s Řeky, Němci, Švédy, Francouzi, Ukrajinci a Italy. Závěrečná výhra nad Lotyšskem v souboji o konečné 15. místo už na osudu lvů nemohla nic změnit. „Je to určitě zklamání,“ přiznal kouč...

26. července 2017 • 12:23

Doškolení trenérů všech licencí

Trenérsko-metodická komise ČAST pořádá dne 26. srpna 2017 v Olomouci, při ITTF World Tour Czech Open, doškolení trenérů všech licencí. Podrobnější informace naleznete v přiložené pozvánce. Upozornění: změna místa konání…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
Volejbal