22. září 2018 • 07:33

Jakub Ječmínek doplatil na krutý los

Jakub Ječmínek doplatil na krutý los, který mu již ve druhém kole přisoudil medailistu z posledních dvou světových mistrovství Korejce Ahna.

21. září 2018 • 21:22

Českým mládežnickým kolektivům se v Srbsku nedařilo

Účinkování českých reprezentantů v soutěži družstev na Serbian Junior & Cadet Open skončilo hned v kvalifikaci. První místo ve skupinách, které jako jediné zajistilo účast v hlavní soutěži, uniklo všem šesti…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

21. září 2018 • 18:07

Českému poháru mládeže kralovaly Dukla a Prostějov

Konečnému pořadí Českého poháru mládeže na dráze kralují závodníci a závodnic Dukly Praha a PARDUS TUFO Prostějov, sprinterů tradičně Dukly Brno a ve své první sezoně se dokázali na stupně vítězů prosadit i cyklisté celku Roman Kreuziger Cycling Academy.

21. září 2018 • 17:57

Senzační postup Anety Kučerové mezi šestnáct nejlepších

České barvy jsou na evropském šampionátu v Alicante stále ještě ve hře. Zásluhu na tom má Aneta Kučerová, která postoupila do osmifinále dvouhry žen. V sedmisetovém boji porazila Srbku Izabelu…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

21. září 2018 • 15:07

Upozornění ČSC

Dne 24.9.2018 bude z důvodu odstávky elektřiny v areálu ČSC uzavřen sekretariát.

21. září 2018 • 12:28

Sen o medaili ve čtyřhře se rozplynul ve druhém kole

Už dvakrát měly Hana Matelová s Barborou Balážovou na mistrovství Evropy medaili na dosah, dvakrát vypadly ve čtvrtfinále. Letos v Alicante byly čtvrtým nasazeným párem ve čtyřhře, jenže ztroskotaly už…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

21. září 2018 • 10:50

EL: 2. čtvrtfinále tipuje Miroslav Sachl ml.

(Praha) Není snadné dělat svazového činovníka, arbitra, kouče a ještě podávat kvalitní výkony na hřišti. Své o tom dobře ví například MIROSLAV SACHL ml. Předseda Komise rozhodčích ČNS, aktivní rozhodčí v nejvyšší soutěži a hrající trenér prvoligového Startu Praha se má co ohánět. Se svým týmem ale směřuje vstříc extralize. I proto dostal důvěru redakce k natipování výsledků druhých utkání sérií play-off a play-out v nejvyšší soutěži.

21. září 2018 • 05:01

Petřikov v Baku devátý.

Judista Pavel Petřikov obsadil na mistrovství světa v Baku dělené deváté místo v kategorii do 66 kilogramů. Po dvou výhrách v osmifinále podlehl juniorskému mistru světa a světové dvanáctce Danielu Cargninovi z Brazílie. Do světového žebříčku a olympijské kvalifikace si tak připíše 320 bodů.