+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
23. září 2017 • 10:41

Čeští stolní tenisté sbírali zkušenosti v Číně

Jak je možné, že Číňané v posledních letech vždy vyhrají mistrovství světa a olympijské hry? Kde berou tolik kvalitních hráčů? Co dělají v přípravě jinak? Tyto otázky si kladou stolní tenisté po…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

23. září 2017 • 01:16

Trio českých reprezentantů se v Otočci představí v hlavní soutěži

Pátek 22. září patřil na Slovenia Junior & Cadet Open kvalifikacím soutěží jednotlivců. Do bojů v základních skupinách zasáhlo postupně všech pět českých reprezentantů, z postupu se radovali tři. V hlavní soutěži juniorek…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

22. září 2017 • 23:42

Silniční závod U23 na MS v Bergenu

V závodě kategorie U23 měla česká výprava tři startující. Michal Schlegel, lídr závodu, měl k ruce dvojici závodníků Romana Lehkého a Jakuba Otrubu.

22. září 2017 • 22:08

Ženský titul pro Český Brod i Vršovice

(Nymburk) Ženské šampionáty ve dvojicích a trojicích tentokrát uspořádal Český nohejbalový svaz ve sportovním centru Nymburk. V sobotu proběhly dvojice a v neděli soutěž trojic. Výsledek vypadá jako skvělá reklama na blížící se vrchol sezony. Každou disciplínu totiž ovládla sestava jednoho z protagonistů říjnového superfinále. V deblech zvítězil Český Brod a navíc obsadil i obě zbylá místa na stupních vítězů. Trojkový turnaj se stal kořistí formace z pražských Vršovic.

22. září 2017 • 21:47

Liberečtí se dočkali výhry za čtyři body

Čtvrté kolo nejvyšší domácí soutěže mužů přineslo opět jednu novinku. V dresu Elizzy Praha se v utkání proti Borové-Liberci poprvé představil Japonec Junki Takeoka. Posila Pražanů však nedokázala zabránit prohře…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

22. září 2017 • 17:39

Tipy expertů: Letohrad nezaváhá, Most vykrade Elbu. Kdo uspěje v souboji mistrů?

O následujícím víkendu nás čeká již 3. kolo CROSSDOCK Extraligy, což nám přináší další možnosti v rubrice pravidelných tipů expertů. Tentokrát jsme zamířili k bývalým extraligovým hráčům. Tomáš Kudela již patří švýcarskému Oberwilu, bývalý brankář Chrudimi Petr Menc sleduje extraligové dění z Heřmanova Městce. Názory těchto hokejbalistů doplní tipy šéfredaktora webu Pavel Schröfela. Tak jak naši experti vidí 3. kolo nejvyšší soutěže?

22. září 2017 • 15:03

Druhá liga kadetů 2017 - základní část

Druhá liga kadetů v roce 2017 dospěla ke svému závěru. Tento víkend proběhnou mezidivizní turnaje jak o umístění na 1. až 6. místě, tak i o umístění na 7. – 12. místě.

22. září 2017 • 13:00

Marodka Kova vystavila stop většině týmu

Silně zasáhla marodka do mladého týmu TJ Kovo Praha před nadcházejícím mistrovstvím České republiky v madisonu. Navíc na šampionát nepřijede ani Daniel Babor, který velmi nešťastně spadl na tréninku a výsledkem je ruka v sádře.

22. září 2017 • 09:35

Kompletní 3.kolo CROSSDOCK Extraligy: Kert míří k prvním Pardubicím, v Ústí uvidí derby

CROSSDOCK Extraliga hokejbalu tento víkend přinese další kompletní kolo a také dohrávku úvodu soutěže. Více hokejbalová bude však sobota, kde je na programu hned všech pět duelů z nadcházejícího kola, přičemž největší pozornost na sebe strhnou dva duely. Pražský Kert Park totiž bude cestovat zatím k suverénním Pardubicím a zápas kola obstará duel na severu Čech mezi velkými rivaly v podobě ústecké Elby a mosteckého Ronda!  

22. září 2017 • 08:37

Josef Plachý st. dnes slaví sedmdesátiny

Patří mezi šťastné lidi, kteří se i v pokročilejším věku mohou věnovat své celoživotní vášni a koníčku. Josef Plachý st. pomáhal vychovat bývalé úspěšné reprezentanty nejen ze svých dvou dětí…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
VolejbalKlasická verze
Mobilní verze