22. května 2018 • 17:37

Juniorské Polish Open je poslední velkou prověrkou před MEJ

Tradičně poslední prověrkou formy před červencovým juniorským evropským šampionátem je turnaj seriálu World Junior Circuit v Polsku. Letošní Polish Junior & Cadet Open se opět hraje ve Wladyslawowu a startovat…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

22. května 2018 • 17:24

Juniorské MS 2020 v ledním hokeji budou hostit Ostrava a Třinec

Mezinárodní hokejová federace a Český svaz ledního hokeje podepsaly smlouvu o pořadatelství juniorského mistrovství světa v roce 2020. Šampionát dvacetiletých hokejistů proběhne ve dnech 26. prosince 2019 – 5. ledna 2020, nejlepší světové juniory přivítají arény v Ostravě (kapacita 10 004) a Třinci (5 200). Fanoušky a deset účastnických zemí čeká celkem třicet utkání v základních skupinách, o udržení a v play off.

22. května 2018 • 16:39

Hněvošické běhy uspokojí trénované běžce i recesisty

V neděli 27. května se stanou Hněvošice opět nejbarevnější obcí v České republice. Právě tento den se zde konají dva běžecké závody – a zejména ten odpolední láká svou originalitou stovky účastníků všech věkových kategorií. Loni se na start Hněvošické barevné postavilo 450 aktérů, kteří spojili sportovní výkon s recesistickou akcí, při níž byli zasypáváni gejzíry práškových barev. […]

22. května 2018 • 16:36

Olympia Blansko slavila 30 let

V úterý 8. května proběhla v prostorách Dělnického domu za účasti více než tří stovek hostů oslava 30. výročí založení baseballového a softballového klubu Olympia Blansko!

22. května 2018 • 13:00

Reprezentantky se v Roudnici připojí k oslavám

Je mnoho míst, kde by se mohly střetnout basketbalové reprezentace České republiky a Maďarska. Ještě donedávna by mezi málo pravděpodobné destinace patřila Roudnice nad Labem. 24. května to bude ale jinak. V rámci oslav výročí založení basketbalového klubu BK REAL přivítají české basketbalistky v Roudnici reprezentaci Maďarska. Na roudnické palubovce se tak střetnou dva účastníci posledního ev...

22. května 2018 • 11:46

Přihlašujte se na kvalifikaci Mistrovství ČR U9

Kluby sdružené v ČSA či ČBA, které nastupují v soutěži Rookie ball U9, mohou přihlásit svůj tým do kvalifikace na Mistrovství České republiky U9. V případě zájmu pošlete přihlášku do 25. května 2018 na email info@palkovana.cz. 

22. května 2018 • 11:15

Spectrum již popáté vítězem českého poháru - VIDEO

Softbalisté týmu Spectrum Praha opět ukořistili českou pohárovou trofej. Napínávé finále rozhodli v deváté směně dvěma dvoubodovými homeruny Jiří Nezbeda a Tomáš Klein.Reportáž "Na Metách" zachycující zásadní okamžiky Poháru ČSA mužů můžete shlédnout zde. 

22. května 2018 • 08:42

Bike Prague zvládlo téměř patnáct stovek bikerů

Zlatý hattrick Mileny Cesnakové byl největší sportovní událostí v rámci 7. ročníku závodu horských kol, Bike Prague. Úspěšná bikerka zvítězila na pětapadesátikilometrové trati s časem 2:01:58, mezi muži byl nejrychlejší Jan Wolf, který se stal celkovým vítězem s časem 1:45:15.

22. května 2018 • 08:06

Praha má novou dráhu pro vodní slalomáře. V Cervii ji z květů vytvořili floristé

Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze – Troji, které už za deset dní otevře brány všem sportovním fanouškům (1. – 3. června 2018), se díky práci talentovaných floristů přesunulo i do italské Cervie na 46. setkání zahradnických týmů evropských metropolí. Cílem bylo vytvořit květinové expozice reprezentující příslušná města. Díky spolupráci s Botanickou zahradou hlavního města Prahy byla vytvořena pro prezentaci města a evropského šampionátu v Praze květinová slalomová dráha v rámci projektu Cervia Citta Giardino.

22. května 2018 • 07:41

Na reprezentačním soustředění se sjela světová juniorská elita

Na právě probíhajícím květnovém reprezentačním soustředění v polských Kowarech se pod dohledem šéftrenéra Mgr. Dawida Kupczyka sjela jak bobová, tak skeletonová juniorská nebo ještě nedávno juniorská špička. Za boby byli přítomni například medailisté z MSJ 2016, 2017 Jaroslav Kopřiva, Jakub Nosek či Dominik Dvořák, který své úspěšné tažení mládežnickou kategorií završil v letošním roce na juniorském šampionátu v St. Moritz 5. místem v závodě 2bobů (s Janem Šindelářem, který se aktuálně úspěšně zotavuje z plánovaného drobného zákroku) a 10. místem se čtyřkou, v posádce s Pavlem Jordánem, který se jako juniorská pilotní naděje rovněž účastní tréninkového kempu, a Adamem Dobešem. Skeletonový sport pak zde zastupuje a zároveň růží v trní je Anna Fernstädt, juniorská mistryně světa z roku 2018 a bronzová z roku 2016. Anna již je z jednou nohou z BSD v českém týmu a těší se na v podstatě domácí MSJ 2019 v Königssee. V malebném prostředí pod Sněžkou panuje příjemná atmosféra, při níž se absorbují tréninkové kilometry, stovky odrazů a tuny na čince skoro samy. Jen tak dál!

22. května 2018 • 07:40

České reprezentantky čeká těžký duel ve Španělsku

První fáze mistrovství Evropy družstev 2019, tedy kvalifikace na závěrečný turnaj do Francie, pokračuje dalším kole. Čeští muži mají po odhlášení Islandu ze soutěže volno, naopak ženy čeká těžký úkol.…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

21. května 2018 • 23:03

EL: Návrat do starých kolejí

(Žatec, Benešov, Český Brod, Karlovy Vary) Po "zjančeném" 8. kole se v kole dalším nejvyšší mužská ligová soutěž vrátila do starých kolejí. Favorité vyhrávali bez větších zakolísání a situace v tabulce se začíná vyjasňovat. Jasno by také brzy mělo být ohledně nedohraného utkání Modřice - Karlovy Vary. 

21. května 2018 • 21:16

Hráči Ostravy vstoupili do finále bez ztráty bodu

Dva nejlepší týmy letošního extraligového ročníku mužů zahájily boj o mistrovský titul. Domácí TTC Ostrava 2016 v prvním finálovém utkání porazil SF SKK EL Niňo Praha 4:0 a ujal se…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

21. května 2018 • 21:07

Jan Stöhr ovládl RBB Tour

Od pátku 18.5. do neděle 20.5. se v jižních Čechách konal etapový závod RBB Tour. Na start se postavilo celkem 68 závodníků z Česka, Rakouska a Německa.

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
VolejbalKlasická verze
Mobilní verze