21. července 2018 • 01:21

Češkám se pátek nepodařil. Dvě prohry znamenají boj o bronz

Předposlední den na mistrovství Evropy juniorek se českému týmu nepodařil podle představ. Dva pěkné a vyrovnané zápasy totiž přinesly nepříjemné dvě prohry. Nad síly juniorek byly jak Nizozemky, tak i Irky. V sobotu tak mladé Češky čeká už jen souboj o bronzovou medaili.

20. července 2018 • 21:14

Mezinárodní závod Vysočina 2018 se blíží

Od 2. 8. do 5. 8. se uskuteční 22. ročník mezinárodního etapového závodu Vysočina 2018. Pořadatelé si na závodníky připravili čtyři náročné etapy ve zvlněném terénu Vysočiny o celkové délce 470 kilometrů.

20. července 2018 • 20:58

Ohlasy z Čelákovic II.

(Čelákovice) Některé našlapané tuzemské sestavy vyrážely na mezinárodní jokgu turnaj v Čelákovicích s nemalými ambicemi. Možná i s medailovými. Jejich brzké vyřazení se tedy nečekalo, realita však byla jiná. Své dojmy ze setkání s korejským národním sportem přiblížil trojlístek smečařů.

20. července 2018 • 20:11

V Kluži začaly boje v individuálních soutěžích

Na juniorském evropském šampionátu v Kluži začaly soutěže jednotlivců. První den vstoupili do kvalifikace dvouhry tři čeští junioři a šest deblových párů s českou účastí. V singlech všichni tři reprezentanti…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

20. července 2018 • 20:09

Fuksa bude na mistrovství světa startovat i s bratrem, čtyřkajak pro šampionát vyhrál

Kanoista Martin Fuksa bude na srpnovém mistrovství světa v Portugalsku závodit nejen na dvou individuálních tratích, ale také na deblkanoi s mladším bratrem Petrem. Společně totiž vyhráli závod na pětistovce na mistrovství republiky, který byl nominačním pro světový šampionát. Starší ze sourozenců zvítězil i na singlu na kilometru a získal tak první dvě zlata ze sedmi, na která na domácím mistrovství cílí. Vrcholem prvního dne byl závod čtyřkajaků, který v silné konkurenci vyhrála posádka pro mistrovství světa Jakub Zavřel, Radek Šlouf, Josef Dostál a Jan Štěrba.

20. července 2018 • 19:49

Štafetu na MČR bikerů vyhrál GAPP System - Cabtech

První z mistrovských sad domácího šampionátu v cross country, který dnes začal v Peci pod Sněžkou, vybojovala tříčlenná štafeta v trikotech GAPP System - Cabtech ve složení Jitka Škarnitzlová, Tomáš Dudek a Matěj Průdek.

20. července 2018 • 19:00

AMS 2018, klasika

Akademické MS, klasická trař - W: 1. Olaussen (NOR), 10. Tužilová, 11. Horčičková; M: 1. Egger (SUI), 11. Kubelka.

20. července 2018 • 15:07

Vzpomínkový akt na Františka Haupta

Vzpomínkový akt k příležitosti 80 let od úmrtí Františka Haupta a zároveň vernisáž výstavy "Noviny stále hovoří", významného cyklisty ČSR a motocyklového závodníka se uskuteční v neděli 22. července v 18:00 na hřbitově v Brandýse nad Labem.

20. července 2018 • 13:00

Sen o postupu U20 se rozplynul ve čtvtfinále s Polskem

Česká mužská reprezentace do dvaceti let bude i v příštím roce působit v divizi B evropského šampionátu. Češi totiž podlehli ve čtvrtfinále turnaje v bulhraské Sofii Polsku jasně 70:91 a čekají je jen boje o páté až osmé místo. Turnaj pro ně pokračuje zítra v patnáct hodin duelem s domácím Bulharskem. Svěřenci Ladislava Sokolovského do klíčového zápasu vstoupili solidně a až do závěru první čt...

20. července 2018 • 13:00

Školení pro zapisovatele FLS a možnost získání mezinárodního certifikátu

Rádi bychom vás oslovili s nabídkou školení pro zapisovatele technického zápisu utkání v basketbalu. Školení se uskuteční v sobotu 18. srpna v Praze na Strahově (Zátopkova 100/2, Praha 6) cca od 10 hodin. Předpokládaná časová náročnost je do brzkého odpoledne. Školení je povinné pro všechny zapisovatele klubů Kooperativa NBL a ŽBL, kteří nemají platný mezinárodní certifikát, a doporučené pro z...

20. července 2018 • 11:24

České mládežnické reprezentace

Po nedělním skončení ME juniorů se uzavřel cyklus všech čtyřech mládežnických ME, na kterých se během dvou let bojovalo o medaile, ale i o postupy na mládežnická MS.

20. července 2018 • 10:21

Mistrem ČR v bikrosu je Dominik Topinka

Mistrem České republiky v bikrosu se na nově zrekonstruované dráze v Praze Bohnicích se stal Dominik Topinka (Bikrosclub Řepy) před Janem Švubem (Bikros klub Jeseník) a Matějem Bohuslávkem (Bikrosclub Řepy).

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
VolejbalKlasická verze
Mobilní verze