23. září 2018 • 18:14

KALAS CUP v Židovicích vyhrál Janiszewski

Závěrečný závod Českého poháru na silnici KALAS CUP 2018 ovládli polští závodníci. Z vítězství se po více než sto padesáti kilometrech radoval Sylwester Janiszewski před svým týmovým kolegou Maciejem Paterskim (oba Wibatech Merx 7r Team). Na třetím místě dojel se ztrátou dvaceti jedna sekund Matěj Zahálka (Elkov Author), který tím potvrdil své vítězství v celkovém hodnocení poháru.

23. září 2018 • 12:04

Z kvalifikace na Serbian Open postoupili tři kadeti

Serbian Junior & Cadet Open pokračovalo v sobotu kvalifikačími skupinami kadetů a kadetek. V Bělehradě o postup do hlavní soutěže usilovalo šest českých reprezentantů, uspěli ale jen kadeti Matyáš Lebeda, Vít…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

23. září 2018 • 01:55

Musil ani Petr nestačili na nasazené soupeře

Českým judistům se na mistrovství světa v Baku ve váze do 81 kilogramů příliš nedařilo, když nestačili na nasazené soupeře. Jaromír Musil sice nejprve potvrdil roli favorita a udolal Tunisana Abdelazíze Ben Ammara, ale následně nestačil na světovou šestku Aslana Lappinagova z Ruska. Ivan Petr v prvním souboji podlehl světové sedmičce Dominicovi Resselovi z Německa.

22. září 2018 • 21:56

Super6 ovládly Češky!

Finále se nakonec kvůli trvalému dešti neodehrálo. Přesto má česká reprezentace velkou radost a našlápnuto do dalších akcí. Podařilo se zde na turnaji to, co dosud na velkých akcích unikalo. Totiž porazit hlavní rivalky z evropské top čtyřky.

22. září 2018 • 20:37

Juniorský šampionát v Ostravě bude příští rok o tři dny dříve

V průběhu mistrovství Evropy jednotlivců se uskutečnil kongres Evropské asociace stolního tenisu (ETTU). Kromě zpráv o hospodaření a chodu asociace se na kongresu odhlasovalo několik důležitých návrhů. Předseda České asociace…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

22. září 2018 • 16:16

VČP 18, VRL

Závod Vč. poháru v Herlíkovicích vyhráli Eduard Šmehlík a Kamila Gregorová.

22. září 2018 • 13:48

Super6: Výhra 1:0 a finále!

V pátek večer se dosud neporažený český tým postavil úřadujícícm mistryním Evropy, týmu Nizozemska. Bouřka, která se chystala nad blízkým mořem bohužel narušila utkání a po odložení začátku, několika přerušení se technická komise rozhodla přesunout zápas na sobotní dopoledne. Český útok přitom hned v první směně dokázal obsadit metu. Tereza Jakešová po chybě třetí mety a následné krádeži dvojky a posunu na WP na trojku je ve skórovací pozici. Tereza Kubicová dostává metu zdarma a krade druhou metu. Nizozemskou obranu ale podrží bezchybná osa a po dvou SO je český útok bez bodu.

22. září 2018 • 13:36

Aneta Kučerová skončila na ME v osmifinále

Cesta Anety Kučerové ve dvouhře na ME jednotlivců v Alicante skončila v osmifinále. V boji o postup mezi osm nejlepších česká reprezentantka prohrála s Ukrajinkou Margarytou Pesotskou 0:4. Zaznamenala i…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

22. září 2018 • 13:13

Aktuální změny pravidel

Od letošní sezóny 2018/2019 došlo k drobným úpravám pravidel volejbalu:1) zrušení technických oddechových časů, a to ve všech soutěžích ČVS. Nelze...

22. září 2018 • 07:49

Mistrovství světa mužů a žen - DEN ČTVRTÝ

V kategorii do 81 kg se představili dva naši zástupci. Lépe se dařilo Jaromíru Musilovi, který měl v prvním kole volno a ve druhém porazil Ben Ammara z Tunisu, kterého hodil na waza-ari technikou soto-maki-komi. Ve třetím ale nestačil na nasazeného Lappinagova, který nejprve získal waza-ari za techniku goši-guruma a poté ukončil zápas technikou hane-goši.Iva Petr měl v prvním kolo rovněž volný los, ve druhém byl v zápase s Němcem Resselem třikrát trestán a turnaj tak pro něho skončil.

22. září 2018 • 07:33

Jakub Ječmínek doplatil na krutý los

Judista Jakub Ječmínek skončil na mistrovství světa v Baku ve 2. kole, když doplatil na těžký los. Nejprve sice překvapivě porazil světovou devítku Kanaďana Arthura Margelidona, následně ale nestačil na světovou sedmičku An Čang-rima z Koreje. Vyrovnal tak své maximum z předchozích dvou šampionátů v Budapešti a Astaně, kde rovněž získal jednu výhru.

21. září 2018 • 21:22

Českým mládežnickým kolektivům se v Srbsku nedařilo

Účinkování českých reprezentantů v soutěži družstev na Serbian Junior & Cadet Open skončilo hned v kvalifikaci. První místo ve skupinách, které jako jediné zajistilo účast v hlavní soutěži, uniklo všem šesti…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

21. září 2018 • 18:07

Českému poháru mládeže kralovaly Dukla a Prostějov

Konečnému pořadí Českého poháru mládeže na dráze kralují závodníci a závodnic Dukly Praha a PARDUS TUFO Prostějov, sprinterů tradičně Dukly Brno a ve své první sezoně se dokázali na stupně vítězů prosadit i cyklisté celku Roman Kreuziger Cycling Academy.

21. září 2018 • 17:57