21. ledna 2018 • 20:21

Češi na SP dráhařů v Minsku neuspěli

Druhý den závodů Světového poháru v dráhových disciplínách v běloruském Minsku českým barvám žádný výraznější úspěch nepřinesl. Nejlépe skončil Jiří Hochmann ve scratchi, ale jeho výkon stačil pouze na dvanácté místo.

21. ledna 2018 • 17:42

Kopecký třetí v Nommay, celkově vede

Předposlední díl nejvyšší cyklokrosové série dle klasifikace Mezinárodní cyklistické unie UCI - Světový pohár dnes hostilo francouzské město Nommay a naši jezdci se neztratili. Junior Tomáš Kopecký skončil třetí a upevnil si vedení v celkové klasifikaci seriálu. Mezi muži se výborně předvedl Michael Boroš, který skončil sedmý a Kateřina Nash skončila jedenáctá.

21. ledna 2018 • 16:52

Havířovští mladíci na El Niňo nestačili

V předehrávce 15. kola nejvyšší domácí soutěže mužů vyhrálo pražské El Niňo zcela přesvědčivě na Baníkem Havířov 4:0. Domácí tým čeká 26. ledna odveta osmifinále Poháru ETTU, a právě z…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

21. ledna 2018 • 12:56

Pozvánka na kreditní semináře

Srdečně Vás zveme na vzdělávací akce pořádané ve spolupráci s Českým volejbalovým svazem. Dialogy na Téma talent a rodič se uskuteční poslední...

21. ledna 2018 • 12:07

Účastníky Šumavského pohárku nepustila na start dopravní nehoda

Účastníci mládežnických závodů v alpském lyžování o Šumavský pohárek odjížděli v sobotu 20. ledna domů se zklamáním. Sněhové podmínky na Pancíři byly výborné a sjezdovka pro obří slalom připravená. Závodníky však na start nepustila dopravní nehoda, která se udála na jediné přístupové cestě. „Naštěstí to byly jen pomačkané plechy, ale poškozené automobily zablokovaly silnici, takže jsme nahoru […]

20. ledna 2018 • 23:21

Machačová sedmá na SP v bodovačce

Nejlepším umístěním českých dráhařů v úvodní den dalšího dílu Světového poháru v běloruském Minsku bylo sedmé místo Jarmily Machačové v bodovacím závodu. Do elitní desítky se ještě dostal Nicolas Pietrula ve stíhacím závodu na 4 km když zajel čas 4:26,403.

20. ledna 2018 • 17:03

Superhrdinové zamířili na sever Moravy

Tým superhrdinů projektu Všichni za stůl 3 se přesunul z jihozápadních Čech na sever Moravy. Na základní škole v Krnově se na nás těšily nedočkavé děti i učitelský sbor. Show…Zdroj: Česká asociace stolního tenisu - Oficiální web českého stolního tenisu

20. ledna 2018 • 10:40

Rozhodnutí předsedy DK ELH – Zlín, Litvínov, Pardubice

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval opakovaným, hrubě vulgárním skandováním domácích fanoušků na adresu soupeře, hráčů a rozhodčích, k němuž došlo v utkání Aukro Berani Zlín – Kometa Brno (16. 1. 2018).

19. ledna 2018 • 16:49

3.korfbalový turnaj na ZŠ Stará Bělá ve školním roce 2017-18

Na konci tohoto týdne byl na Základní škole Stará Bělá odehrán již třetí korfbalový turnaj v tomto školním roce, v jehož rámci bylo k vidění dvanáct korfbalových střetnutí ve dvou věkových kategoriích, a to v kategorii přípravek U9 a v kategorii mladších žáků U13.