MS v basketbalu mužů -  ONLINE PŘENOS -  Kanada : Jordánsko - 7. září 2019   10:00

Kanada
Birch, Ejim, Joseph, Pangos, Wiltjer, Heslip, Kajami-Keane, Klassen, Morgan, Nembhard, T. Scrubb, P. Scrubb
Vazwuez, Horozov, Ibarra
Jordánsko
Abbas, Abdeen, Al-Awadi, Al Dwairi, Tucker, Abu Hawwas, Abuwazaneh, Al-Hamarsheh, Dasuqi, Ibrahim, Obeid, Shaher

Nejlepším střelcem Kanady byl s 29 body Kyle Wiltjer.
Kanada v tomto zápase naprosto jednoznačně dokázala přehrát svého soupeře, Jordánsko se svým soupeřem nedokázalo držet krok ani jednu čtvrtinu.

Kanada zakončovala v tomto zápase celkem čtyřiačtyřicetkrát za tři body a uspěla hned ve čtyřiadvaceti případech.
40:00'
Za závěr trojka, Al-Dasuqi dává tři body.
39:11'
Abdeen snižuje.
38:51'
Tak Kanada právě vyrovnala maximální počet bodů na tomto šampionátu v jednom zápase, trojku dává Kaza Kajami-Keane.
38:44'
Dva trestné hody pro Kanadu. Kajami-Keane proměnil jen jeden.
38:26'
Jordánsko si vyžádalo oddechový čas.
38:26'
Krásná smeč a jejím autorem je Conor Morgan.
38:24'
Morgan nyní fauloval, a tak mají hráči Jordánska k dispozici dva trestné hody. Abuwazaneh neproměnil ani jeden.
38:04'
Jordánsko faulovalo, dva trestné hody pro Kanadu a Kajami. Keane oba proměnil.
37:56'
Abuwazaneh dává koš za dva body, měl hodně prostoru pod košem a uspěl.
37:29'
Conor Morgan dává 23. úspěšnou trojku Kanady.
36:55'
Kajami-Keane dává krásný koš za tři body.
36:46'
Abdeen zakončil přesně bleskovou akci.
36:24'
Scrubbs dává koš za dva body, pěkná akce Kanady.
35:12'
Morgam měl k dispozici dva trestné hody, které s přehledem dokázal proměnit.
35:11'
Dostáváme se do druhé poloviny poslední čtvrtiny, hra Kanady je opravdu dobrá a převaha velmi výrazná.
34:30'
Dva trestné hody po faulu Klassena proměnil Hawwas.
33:44'
Al-Dasuqi dává koš za tři body.
33:26'
Klassen dokázal zakončit rychlou akci svého celku, dva body pro Kanadu.
33:13'
Kaza Kajami-.Keane proměnil jeden ze dvou trestných hodů.
33:10'
Tři body pro Jordánsko, které se nyní prezentuje lepším výkonem.
33:01'
Jordánsko dává koš za dva body.
32:46'
Abuwazaneh to zkoušel z bezprostřední blízkosti, ale jeho dorážka končí mimo koš.
31:43'
Další povedený hod za tři body a znovu se prosazuje Kanada.
31:08'
Phil Scrubb dává koš za tři body, Kanada se dostává přes stovku.
30:50'
Abdeen dává koš.
30:50'
Hawwas minul hod z pozice za dva body.
30:01'
Zápas se dostává do své poslední čtvrtiny.
30:01'
Začala čtvrtá čtvrtina.
30:00'
Třetí čtvrtina skončila.
29:52'
Hussein fauloval Morgana, který bude mít k dispozici dva trestné hody. Ten oba hody proměnil.
29:36'
Owen Klassen musel faulovat pod košem soupeře, způsobil tak dva trestné hody pro Jordánsko. Oba proměnil Mohammad Hussein.
29:10'
Na začátku poslední minuty třetí čtvrtiny bude mít Kanada k dispozici dva trestné hody. Klassen proměnil první hod, druhý už ne.
28:44'
28:44'
Kyle Wiltjer dává koš za dva body a uspěl. Snadná práce.
28:14'
Krásná smeč, dva body pro Kanadu, prosazuje se Klassen.
28:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí čtvrtině.
27:27'
Kanadský útok zakončoval hodem za dva body Kaza Kajami-Keane.
27:16'
Dar Tucker dává koš za dva body.
26:50'
Al-Dasuqi dává koš za dva body, kosmeticky upravuje stav zápasu.
26:29'
Ejim měl k dispozici dva trestné hody a oba dokázal snadno proměnit.
26:17'
Pohledná akce Jordánska, koš za dva body dává Hussein.
25:54'
Pangos využil dobrou Klassenovu práci, snadno zakončoval a dva body pro Kanadu.
25:34'
Abuwazaneh neproměnil hod z dobré pozice.
25:15'
Další úspěšná trojka, Wiltjer znovu úspěšný.
24:23'
24:23'
Pangos zakončuje za dva body.
23:50'
Melvin Ejim krásně smečuje, dám se dostal pod koš, a pak elegantně zakončil.
23:24'
Joseph znovu v roli přihrávajícího hráče a Kyle Wiltjer autorem další trojky.
22:52'
Cory Joseph po pasu Wiltjera dává další hod za tři body.
22:22'
Abbas se prosazuje, pěkně středem se dostal ke střele.
22:22'
Dva body pro Kanadu, prosazuje se Wiltjer.
22:12'
Pangos autorem další střely za tři body, tentokrát však byla nepřesná.
21:57'
Zaid Abbas se trefuje také za tři body.
21:38'
Kyle Wiltjer znovu zakončoval za tři body a i tentokrát byl úspěšný.
21:19'
Cory Joseph fauloval, dva trestné hody pro Jordánsko. Dar Tucker proměnil oba pokusy.
21:03'
Kevin Pangos se jako první hráč ve druhém poločase rozhodl pro střelu za tři body a uspěl. Patnáctá trojka.
20:29'
Jako první se ve druhém poločase prosazuje Khem Birch.
20:01'
Začala třetí čtvrtina.
Po prvním poločase vede tým Kanady v tomto jednoznačně se vyvíjejícím zápase o 28 bodů. Kanada hraje naprosto dominantně a míří za výhrou v tomto zápase. Plní roli favorita.
20:00'
Druhá čtvrtina skončila.
20:00'
Al Dwairi to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
19:40'
Po delší době registrujeme úspěšný hod za tři body, koš dává celkem snadno Thomas Scrubb.
19:07'
Nembhard to zkoušel z velké dálky, ale neuspěl.
18:28'
Alawadi fauloval Cory Josepha, a tak budou mít hráči Kanady k dispozici rozehrávku.
18:07'
Necelé dvě minuty před koncem prvního poločasu se prosazuje Joseph.
17:38'
17:38'
Kyle Wiltjer po přihrávce Josepha znovu skóruje, rozdíl se zvětšuje.
17:09'
Abbas to sehrál pěkně, dostal se pod koš a zakončoval.
16:47'
Trojka další, Cory Joseph tentokrát zakončoval a prosazuje se.
16:31'
Oba týmy nyní střídají, sledujeme velmi rychlý zápas.
16:31'
Alhamersheh dává znovu trojku, další pokus za tři body.
16:10'
Skvěle to nyní sehrála Kanada, která dává další trojku. Krásná rána Wiltjera.
15:37'
Další trojka, po přihrávce Josepha zakončuje přesně Wiltjer.
14:51'
Abdeen dává koš za tři body, hod z velké dálky.
14:40'
Heslip dává svou třetí trojku.
14:26'
Alawadi uspěl, předchozí chybu napravil.
14:15'
Ejim se znovu prosazuje, tentokrát využil dobré přenechávky od Josepha.
13:47'
Alawadi fauloval soupeře, Melvin Ejim vybojoval dva trestné hody, které následně proměnit dokázal.
13:47'
Hussein dává koš za dva body.
12:53'
Mahmoud Abdeen dává koš za tři body, po delší době se znovu prosazuje tým Jordánska.
12:31'
Tucker proti obránci povedeně zakončoval a hod za dva body je úspěšný.
11:54'
Kanada si se svým soupeřem dělá opravdu to, co chce, Heslip za tři body a znovu úspěšný.
10:55'
Scrubb dává trojku, parádní hod kanadského hráče.
10:41'
Tucker proměnil trestný hod.
10:27'
A máme tu také úspěšnou trojku, jejím autorem je Brady Heslip.
10:10'
Dar Tucker hned po deseti vteřinách hry ve druhé čtvrtině dává koš za dva body.
10:01'
Začala druhá čtvrtina.
10:00'
První čtvrtina skončila.
10:00'
Cory Joseph dává v samotném závěru první čtvrtiny trojku. Hod z půlky.
09:34'
Freddy Ibrahim snižuje na rozdíl patnácti bodů.
09:18'
Klassenův hod za dva body zapadl přesně do koše, důležitou práci odvedl Heslip.
09:01'
Abuwazaneh zakončoval z dobré pozice, prakticky z ideální, ale trefit se nedokázal.
08:21'
Ahmad Al Dwairi dává koš za dva body, po delší době se prosazuje Jordánsko.
07:59'
07:59'
Phil Scrubb nyní za tři body a uspěl, parádní pokus.
07:49'
Kevin Pangos to zkoušel individuálně, hod za tři body nebyl povedený.
07:21'
Scrubb našel Klassena, jehož hod z podkošové oblasti zapadl přesně tam, kam měl.
06:22'
Kyle Wiltjer to nyní zkoušel znovu za tři body, a že to je dobrý zakončovatel, nyní však neuspěl.
05:52'
Kyle Wiltjer dává parádní koš za tři body, Jordánsko velmi ztrácí.
05:33'
Freddy Ibrahim se propracoval na druhé straně ke střele a snadno se prosazuje.
05:21'
Woltjer dává koš za dva body.
05:01'
Pangos fauloval, dva trestné hody pro Jordánsko. Dva trestné hody byly úspěšné, proměnil je Tucker.
04:43'
Joseph našel Melvina Ejima, jehož hod za tři body končí přesně v koši. Pěkná akce Kanady.
04:25'
Hráč byl faulovaný, a pak proměnil také trestný hod.
04:25'
Ahmad Al Dwairi dává koš za dva body, druhý koš Jordánska v tomto zápase. Základní sestava Jordánska nebyla příliš úspěšná.
04:15'
Rozdíl mezi oběma celky se navyšuje, Birch proměnil hod za dva body, navíc to bylo s faulem. Úspěšný byl také hod trestný.
03:34'
Ejim připravil hod za tři body pro Kyla Wiltjera, který se prosazuje, druhý pokus za tři body úspěšný v tomto zápase.
03:24'
Jordánský Zaid Abbas to zkoušel za tři body, neproměnil svou šanci.
03:01'
Cory Joseph to zkoušel po levé straně, ale jeho střela končí mimo koš, Ibrahim dokázal míč doskočit.
02:49'
Alhamarsheh fauloval Cory Jesepha, poněkud zbytečný faul.
02:32'
Ejim našel Kevina Pangose, který hodem za tři body navyšuje vedení svého celku, první trojka v tomto zápase.
02:08'
Melvin Ejim to zkusil individuálně, jeho projektil zapadl přesně do koše, dva body pro Kanadu.
01:32'
Alhamarheh to zkoušel za tři body, není to špatný střelec, ale míč končí mimo koš. Tentokrát byl nepřesný.
01:06'
Birch znovu zkoušel zakončení za dva body, ale míč nedokázal dostat do koše.
00:45'
Ahmad Alhgamarsheh dává koš za dva body, bleskově je srovnáno.
00:21'
Birch dává jako první koš za dva body, Kanada se dostává do vedení.
00:01'
Pokud jde o úspěšnost střelby, tak všechny statistiky hovoří ve prospěch Kanady, největší rozdíl je v úspěšnosti trestných hodů Kanada 78,3 % a Jordánsko 64 %.
Rozhodčími tohoto zápasu jsou Jorge Vazquez (Portoriko), Martin Horozov (Bulharsko) a Filipe Ibarra (Chile). Komisařem je pak Norman Sharoop Isaac z Indie.
Tyto celky na sebe ještě nikdy nenarazily, půjde o první vzájemný zápas.
Tento duel nepříliš úspěšných týmů se odehraje v Šanghaji v Oriental Sports Center. Favoritem tohoto zápasu jsou basketbalisté Kanady. Utkání začíná v 10:00 českého času a 16:00 místního.
Kanada Kanada ve skupině H vyhrála ze tří zápasů jediný. Poradila si se Senegalem 82:60. Předtím ovšem nestačila na Austrálii 92:108 a Litvu 69:92.
Jordánsko v základní skupině G ze tří zápasů nevyhrálo ani jediný zápas. Nestačilo na Dominikánskou republiku 76:80, Francii 64:103 a Německo 62:92.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního basketbalu. V tomto zápase skupiny o 17.-32. místo proti sobě nastoupí Kanada a Jordánsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.