Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Vítězové Davis Cupu si užívají v teple: Pozdravy z ráje!

Autor: top

Ještě v sobotu předávali Zlatého slavíka, teď už Tomáš Berdych (28) se svou láskou Ester (21) poslouchají zpěv daleko exotičtějšího ptactva. Hned po slavnostním večeru totiž vyrazili na zasloužený odpočinek na Mauricius.

Z vytoužené dovolené na ostrově v Indickém oceánu poslal včera Tomáš pozdrav svým fanouškům. „Tak tohle je ráj na zemi,“ napsal pod fotku, na níž se cachtá v hotelovém bazénu, který leží přímo u pláže.

Berdych a Ester si zvolili jedno z nejluxusnějších ubytování s příznačným názvem Paradis Hotel & Golf Club v oblasti Le Morne, který se chlubí tříkilometrovou pláží se sněhově bílým pískem a kde se týdenní pobyt pro dvě osoby může vyšplhat až na 280 tisíc korun!

S mojí láskou na Mauritiusu. Máme se fajn, vzkazuje Ester Sátorová z dovolené s Tomášem Berdychem
S mojí láskou na Mauritiusu. Máme se fajn, vzkazuje Ester Sátorová z dovolené s Tomášem Berdychem

Zamilovaný páreček se tady může nejen slunit a koupat, ale součástí hotelového komplexu je i golfové hřiště a široká nabídka vodních sportů. A kdyby Tomáše svrběla ruka, může si s Ester, která dříve rovněž závodně hrála tenis, pinknout na přilehlých kurtech. Ale komu by se chtělo...

Štěpánek a Kvitová: Premiéra na NBA!

Nejen Berdych, ale také jeho daviscupový parťák Radek Štěpánek (35) odpočívá v teple. S Petrou Kvitovou (22) však pojali dovolenou aktivně – uchýlili se do Radkova baráčku v Bradentonu na Floridě. Oba už se pomalu chystají na příští sezonu, ale na zábavu také mají čas.

V pondělí se vydali do Miami na basketbal. „Byla to zábava. Ráda objevuju nové sporty,“ naznačila Petra, že byla na NBA poprvé v životě. S Radkem viděli další skvělý výkon LeBrona Jamese, který 35 body pomohl k výhře Heat nad Phoenixem 107:92.