Pondělí 2. října 2023
Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil
Polojasno 24°C

Snowboardistka Pančochová znovu šokuje! Nahé objetí se snoubenkou

Autor: sjs

Za svou lásku ani tělo se nestydí. Snowboardistka Šárka Pančochová se nafotila, jak se objímá se svou americkou snoubenkou Kaileen Laree. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby přitom nebyly obě nahé!

Močení na vrcholcích hor, ježdění na prkně ve spodním prádle či jízda na kole bez podprsenky. Olympionička Šárka Pančochová se s tím nemaže. Na sociální sítě a svůj videoblog přidává samé speciální zážitky.

Prsa odhalila i sama Pančochová
Prsa odhalila i sama Pančochová

Dokonce pořídila i video, jak žádá svou lásku Kaileen Laree o ruku, a pak se spolu vášnivě a dlouze líbají. Že se vroucně milují, ukázaly i nyní. Američanka vystavila na Instagram snímek, kde je úplně nahá a zezadu objímá Pančochovou, která má na sobě od pasu dolů pouze osušku.

A co bylo smyslem této fotografie? Kaileen chtěla upozornit na boj za rovnoprávnost žen. „Odepřením rovných práv pro ženy odebíráme polovině populace šanci žít život naplno. Společně můžeme odstranit předsudky, a pracovat na rovných právech a úctě ke všem lidem,“ nabádá snoubenka české závodnice ostatní lidi, aby se připojili k boji za rovnoprávnost.