Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Jágr přistižen s tenistkou Hantuchovou: Romantickou noc dohráli v bytě v centru Prahy

Autor: ris

Na led ho momentálně chatrné zdraví nepustí, o to víc si hokejový génius Jaromír Jágr (47) užívá nočního života ve víru vánočně nasvícené Prahy. Třeba jako v pondělí, kdy se vydal na botel Admirál, aby tam oslavil narozeniny agentury VDN PROMO! Sám ale dostal nečekaný dáreček. Na levý břeh Vltavy mu totiž podle webu expres.cz osud přihrál setkání s někdejší pátou tenistkou světa Danielou Hantuchovou (36)! Podle zdroje Blesku to mezi nimi jiskřilo víc než novoroční ohňostroj.

Dlouhé nohy, postava jako lusk a uhrančivé oči slovenské hvězdy nechají v klidu málokoho z pánů. Golfista Adam Scott, fotbalista Wesley Sneijder, tenisté Feliciano Lopez se Simonem Bollelim; ti všichni se nádherné popradské rodačce v minulosti úspěšně dvořili!

Půvabná Slovenka Daniela Hantuchová praštila s profesionálním tenisem před dvěma lety. Momentálně pracuje pro televizní společnosti jako expert!
Půvabná Slovenka Daniela Hantuchová praštila s profesionálním tenisem před dvěma lety. Momentálně pracuje pro televizní společnosti jako expert!

Jágra nevyjímaje. S pohlednou Hantuchovou, jež dříve nafotila lechtivé snímky pro prestižní plavkový magazín Sport Illustrated či ESPN Body Issue strávil na lodi podle webu expres.cz, který pohledný páreček nafotil, dlouhé hodiny. Aby ne; při vší úctě k Jaromírově bývalce Veronice Kopřivové , slavná Slovenka je proti ní jiná liga!

Vždyť půvabná Daniela si jen tenisem vydělala v přepočtu bezmála čtvrt miliardy korun. Nyní pracuje coby televizní expertka. Na rozbolavěného Jágra prý působila jako hojivá mast.

Smíchovskou náplavku opustili bok po boku až kolem třetí ráno, aby se podle expres.cz vydali do jednoho z domů v centru města, kde spolu romantický zápas »dohráli«…

Reakce Hantuchové na noc s Jágrem? Ostrá smeč! Více ZDE>>>