Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Oblačno 11°C

Patrik Schick a jeho nevěsta Hanička. Miminko na cestě?!

Autor: pet

Poznali se jako mladá poupátka a po šesti společných letech se v sobotu vzali. A teď vyvstává otázka, zda fotbalista Patrik Schick (24) a jeho manželka Hanička brzy nebudou i rodiči.

První indicie se objevila na pohádkové veselce, která se konala na zámku Bon Repos ze známého z pořadu Peče celá země, už ve svatebním slibu českého reprezentanta ve službách Lipska. „Buď mi manželkou na celý život. Buď mi tou nejlepší kamarádkou. Buď maminkou našich dětí,“ prosil Patrik svoji lásku.

Pochopitelně mohl myslet výhledově do budoucna, jenže… Pokud se pozorně zadíváte na svatební záběry, na některých to vypadá, že košaté nevěstiny šaty by mohly částečně sloužit k zamaskování těhotenského bříška.

Hanička má totiž jinak postavičku jako lusk a dávalo by tak smysl, že by spíš volila takové, které by její figuru zdůraznily. Nad podivným výběrem se navíc pozastavuje i módní policistka Blesku Inna T.

A koneckonců, pokud by nová paní Schicková opravdu byla v jiném stavu, šla by tak ve šlépějích Páťovy sestry, která se vdávala loni v srpnu a v březnu přivedla na svět syna Elliota. Bude mít brzy Patrik nástupce?

Novomanželký pár zamířil krátce po obřadu na velkolepou hostinu
Novomanželký pár zamířil krátce po obřadu na velkolepou hostinu