Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno -1°C

Ronaldova turínská vila zeje prázdnotou: Tenhle výhled čeká na dalšího nájemce!

Autor: sm

Pořádná dávka luxusu! Po Ronaldově přestupu zůstalo v Turíně kromě mnoha smutných fanoušků také parádní sídlo, ve kterém portugalský fotbalista během svého angažmá pobýval. Právě tahle vilka nyní čeká na nového majitele. A že mu má co nabídnout!

Podobu vily zveřejnila firma Logo Immobiliare, která v Turíně podniká v oblasti nemovitostí.

Nádherná moderní vila s velkou zahradou a krytým bazénem je jen co by kamenem dohodil od centra a náměstí Piazza Gran Madre. Má čtyři patra. V přízemí najdou noví obyvatelé vířivku se saunou, krytý bazén, ložnici a koupelnu pro hosty. To vše navíc s nádherným výhledem do zahrady, která je oplocena a má perfektní anglický trávníček. Skoro takový, jaký měl Ronaldo v práci!

V druhém patře je kuchyně, velký obývací pokoj s jídelnou, která nabízí panoramatický výhled na město, ložnice s koupelnou a prádelna. Ve třetím patře jsou dvě menší ložnice s koupelnami. Vedle toho se tady nachází také hlavní ložnice, která má kromě koupelny k dispozici také prostornou šatnu. 

Vila nabízí hned šest koupelen.
Vila nabízí hned šest koupelen.

V nejvyšším patře je pak další, větší, apartmán pro hosty, kteří stejně tak mají k dispozici svou koupelnu. Součástí nemovitosti jsou dva byty v přízemí, velká garáž, výtah a prostor pro případnou ostrahu.

Obytná plocha má rovných 1000 metrů čtverečních, zahrada je pak o velikosti 300 metrů čtverečních. 

Cristiano Ronaldo se z vily v Turíně přestěhoval nejprve na ryzí anglický venkov. Tam ho ale údajně obtěžovaly hlučné ovce a tak se musel přesunout o kus dál. Tento týden pak se svou přítelkyní oznámili, že jejich početnou rodinu brzy rozšíří dvojčata, která pár čeká. I kdyby měl jejich současný dům jen poloviční velikost toho, jaký obývali v Itálii, místa by bylo stále dost ještě i pro případné další potomky.

Témata:  blesksportTurínkoupelnaložnicezahrada