Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Atletický pár Mäki a Sasínek v JAR: Soustředění v epicentru nové mutace!

Autor: ptr

Atletické soustředění se tradičně odehrává v Jižní Africe a ani letos tomu překvapivě není jinak. I když se právě z této země šíří do světa nejnovější mutace koronaviru. Varianta omikron se šíří rychleji než předešlé, ale ani to neodradilo například Kristiinu Mäki a jejího milého Filipa Sasínka odjet na soustředění i se synkem Kaapem.

Kouzelná příroda a ideální tréninkové podmínky, přesně to táhne atlety do jižního cípu afrického kontinentu. Příprava na novou sezonu je důležitá a neradno ji podcenit. Tímto pravidlem se řídí i jeden z našich nejlepších atletických párů. A když jedou na soustředění rodiče, tak děti musí také. Malý Kaapo má tak o zábavu postaráno, příležitost poznávat úplně nový svět pro něj musí být fascinující.

Z příspěvků na sociální sítě se zdá, že tréninkovou pohodu žádný strašák v podobě koronaviru nenarušuje a naši reprezentanti budou připraveni ideálně. Především Kristiina Mäki si během olympijského tažení získala zástupy nových fanoušků a jistě by jim i nadále přinášela pouze radost.

Atletický pár Kristiina Mäki a Filip Sasínek je na soustředění v Jihoafrické republice.
Atletický pár Kristiina Mäki a Filip Sasínek je na soustředění v Jihoafrické republice.