Neděle 29. května 2022
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno, déšť 17°C

Salák po návratu manželky: »Bordel« žehlí v Pařížské!

Autor: ris

Hokejový gólman Alexander Salák s manželkou Míšou už spolu zažili šťastnější chvíle než byl přelom loňského a letošního roku. O Vánocích jim zkrachoval dlouho naplánovaný výlet do Davosu, kde měla Sparta hrát Spenglerův pohár. Hráči se pak rozhodli stmelit kolektiv jinak a partnerky vyměnili za striptérky. Není divu, že teď tatínek pěti dětí musí doma sekat latinu.

Je to teprve pár hodin, co Salák s Pražany ukončil pracovní poměr a rozhoduje se, jak se svým sportovním životem naloží dál. V soukromí je to jasné; návštěvu vykřičeného domu si musí vyžehlit. A tak v noci na čtvrtek netrpělivě čekal s kyticí na svoji lásku, která se vrátila z „rekondičního pobytu“ v Dubaji.

Přivítali se polibkem a hned ráno zamířili do vyhlášené Pařížské ulice v Praze, kde o nuznost nezakopnete. Naopak. Výlohy zdejších krámů na zlatém podnose předkládají luxusní zboží. „Tak co to bude?“ škorpila Míša svého chotě. „Kabelčička nebo nárameček v Cartierovi?“

Saša ani nehnul brvou. „Ty jsi blázen?“ smál se na ni. „Vždyť jsme na Pařížské… To bych si zasloužila nějakou kabelku,“ provokovala jeho milá. Vypadá to, že se do rodiny vrátila dobrá nálada. Důvod návštěvy adresy plné přepychu byl ale jiný. Zablokovaný zámek u kufru, na který měli páky jen jeho prodejci.  

Salákovi se po příletu Míšy z Dubaje vydali do Pařížské
Salákovi se po příletu Míšy z Dubaje vydali do Pařížské