Středa 25. května 2022
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, déšť 19°C

Salák po skandálu s „bordelem“ na letišti vítal manželku: Kytky, pusa a….

Autor: ris

Ona jeho před Silvestrem vyzvedla v jednom z vykřičených domů v centru Prahy, kde s kumpány z hokejové Sparty slavil Vánoce, on ji zase na oplátku přišel naproti na letiště, když se ve středu chvilku před půlnocí vrátila z Dubaje. Manželka hokejového gólmana Alexandra Saláka (35) Míša (35) si tam se syny odskočila vyvětrat hlavu a vydýchat události posledních dnů.

„Tak táto, čekej s pugetem, Chanelkou, a tak,“ vzkázala do Prahy svému průšviháři pětinásobná maminka, jen pár minut před sedmihodinovým letem. „Ne, dělám si p**el. Vezmi nám jen zimní bundy, dík,“ úkolovala z teplíčka gólmana, který se po roce v Praze se Spartou dohodl na předčasném rozvázání smlouvy. Brzy si tak s největší pravděpodobností vyzkouší další zahraniční angažmá.

Bundy sice neměl, kytičkou a letmým polibkem ale svoji lásku uvítal. Že by si však  radostí skočili kolem krku, to zase ne. Asi ještě nějakou chvilku potrvá, než čas definitivně zahojí rány, které způsobila týmová akce hokejistů Sparty, kteří si místo zrušeného prestižního Spengler Cupu v Davosu, kam se chystali i s rodinami, vyhodili z kopýtka ve vykřičeném domě.

Partu možná zocelili, svým partnerkám hanbatým mejdanem radost věru neudělali. Saláková si podle zdrojů Blesku pro muže dojela. Přímo před podnikem mezi nimi mělo dojít i k hlasitější výměně názorů.  

Co se přesně stalo, popsali Salákovi ve studiu Blesku ještě před Míšiným příletem: „Měli jsme se spoluhráči Vánoce a mě nenapadlo nic debilnějšího než se podívat na pár holejch zadků,“ přiznal gólman. Rozepři však oba vyloučili: „To je nesmysl. Vůbec jsem nevylezla z auta, protože jsem pro něj jela v pyžamu. Byl se Spartou na večeři. Byli jsme domluvení, že bude do půlnoci doma. Jelikož jsem měla chůvu, jela jsem ho nakonec vyzvednout. Jenže oni se s klukama cestou z restaurace stavili v jednom nejmenovaném klubu. A kousek od něj jsem ho vyzvedla.“

Saláková měla o teambuildingu zhrzeně informovat i přítelkyně a manželky dalších hokejistů. „No, to je věc, která mě hodně mrzí. Já to neřekla vůbec nikomu. Zaprvé mi do toho nic není, co kdo dělá. Ať si to řekne sám. A zadruhé – proč bych to těm holkám dělala? Nevím, odkud to přišlo, ale je to blbost,“ dušovala se Míša. „Ona tu informaci nikam nepustila. Ale jak funguje šeptanda, tak se to rozšeptalo poměrně rychle. Nemám důvod manželce nevěřit. Všichni jsou dospělí, a když někdo někam jde, tak si za tím musí stát,“ hájí ji Saša.

Sparťanský večírek jejich rodinnou harmonii výrazně nenarušil: „Já to beru tak, že se nestalo nic vážného. Že jsme se hádali, to ano, ale to bylo kvůli zahraničnímu angažmá. Jak to bude dál? Asi dobré. Zabalíme kufry a odjedeme,“ má jasno Saláková.  

Alexander Salák
Video se připravuje ...

Alexander Salák čekal v příletové hale s kyticí bílých něžných kvítků. Bude to stačit?
Alexander Salák čekal v příletové hale s kyticí bílých něžných kvítků. Bude to stačit?