Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Co předcházelo napadení Martina Fenina? Odhaluje to další video!

Autor: sm

Video, kterým Martin Fenin vyrazil dech svým fanouškům, má pokračování! Internetem se začala šířit delší verze záznamu, na kterém je vidět co napadení českého fotbalisty předcházelo, i co mu následovalo, a je zřejmé, že atmosféra na místě byla tedy pořádně drsná! Svědčí o tom i fakt, že měl Fenin už před napadením roztržené oblečení.

Martin Fenin na svých sociálních sítích šokoval fanoušky videem z Barcelony, na němž je vidět napadení, ke kterému došlo po zápase s jeho bývalým klubem  Eintracht Frankfurt. Na záznamu je zřetelné, že když se po duelu začaly davy fanoušků rozcházet, došlo na ulici španělského města k útoku, během kterého  Fenina útočník srazil na zem a surově jej kopl. 

Teď se na internetu objevila další verze videa, které český fotbalista sdílel. Záznam je ale o něco delší a ukazuje, co útoku předcházelo. Na první pohled to působí, jakože se bývalý reprezentant, jenž má tou dobou už roztržené triko, dostal s kýmsi do slovní rozepře a okolí se snažilo situaci uklidnit. Když už to vypadalo, že se vyostřená atmosféra začala trochu lepšit, rázným krokem Fenin vyrazil stejným směrem, kam se mu předtím lidé snažili odepřít cestu.

Následně mu někdo z fanoušků podrazil nohy, další po něm skočí, srazí jej k zemi a následně jej ještě surově kopne. Tou dobou už je na místě policista, kterému Španělé na Fenina ukazují. Muž zákona pak českého fotbalistu čapne za ruku a touto situací video končí. 

Momentální fotbalista FK Řeporyje ale následné hodiny popsal ve svém příspěvku: „Po zápase na Camp Nou jsme byli napadeni a následně na 36 hodin v těch největších sračkách na zemi bez jídla a bez pití uvězněni. Bravo Barca,“ líčil Fenin, který pro Blesk doplnil pár detailů. „Moje žena je na tom fakt špatně, ani já si moc nevyskakuju,“ popisoval fotbalista. Větší vyjádření o tom, jak se celá situace udála, plánoval na později. „Nikdo se nás na nic neptal, nikdo nemluvil anglicky, ani německy," tvrdil o situaci Fenin, kterého podle vlastních slov propustili z vazby až po skoro 40 hodinách.

VIDEO: Co útoku předcházelo?

Co předcházelo napadení Martina Fenina v Barceloně?
Video se připravuje ...

Delší verze videa ukazuje, co předcházelo potyčce a jak Fenin skončil v rukou policie
Delší verze videa ukazuje, co předcházelo potyčce a jak Fenin skončil v rukou policie