Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Partnerka Kempného: Let hrůzy. Syn (1) neví, jestli je den nebo noc!

Autor: pl

Obránce Michal Kempný (31) se už připojil k národnímu týmu, a je tak připraven hájit české barvy na letošním šampionátu ve Finsku. Z Washingtonu letěla také jeho partnerka Nicola Minaříková, která má za sebou společně s ročním synem Adamem příšernou cestu. O nepříjemném zážitku se začátkem týdne rozpovídala rozpovídala na instagramu.

Celé to začalo špatným počasím v hlavním městě USA, kvůli kterému nabralo letadlo zpoždění tři a půl hodiny. „V letadle jsme sami s Áďou seděli tři a půl hodiny, protože táta byl v jiném letadle, ale prožíval stejnou situaci. Takže tři a půl hodiny v letadle s malým dítětem…pěkný,“ uvedla Minaříková ve stories. „Letěli jsme přes Dublin, a samozřejmě nám uletěl spoj do Prahy, který lítá jen jednou týdně. Takže letíme až zítra,“ pokračovala.

Na letišti v Irsku se situace moc nezlepšila, spíš naopak. Česká modelka měla sebou kromě kočárku také čtyři těžké kufry. Pomoct muselo pět lidí. „Nejde zkrátka tlačit kufry a kočárek zároveň. Co jsem tam viděla pohledů od lidí na mě, a nic. Řekli mi, že mi prostě nepomůžou. Že takový servis tam nevedou,“ popsala Nicola, která je také designérka interiérů, otřesný přístup pracovníků letiště.

,,Pozdrav" neochotným taxikářům

Milého zacházení se od tamních nedočkala ani před letištěm. „A posílám pozdrav taxikářům, co nás objížděli, protože nechtěli nakládat tolik kufrů,“ napsala ironicky se zdviženým prostředníčkem. Náročná cesta se navíc negativně podepsala na malém Adámkovi. „A výsledek dítě, co neví, jestli je den nebo noc,“ vzkázala Minaříková na závěr.

Michal Kempný s přítelkyní Nicolou Minaříkovou
Michal Kempný s přítelkyní Nicolou Minaříkovou