Sobota 25. června 2022
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana
Oblačno, bouřka 24°C

Kam po skončení ligy? Fotbalisté mají jasno: Prchli k moři!

Autor: vba
 • Fotbalisté prchli na dovolenou.

  Náročná sezona už je minulostí. Hvězdy fotbalové ligy se tak konečně mohly rozprchnout na dovolenou. Kam? No přece do teplých krajin!

 • Michal Sáček (25) záložník Sparty: Na jistotu

  Sáček a krásy Dubaje. Sáček a krásy Dubaje.Foto Instagram

  Letenští zakončili sezonu bez trofeje. Hned po finále poháru se Slováckem se proto rudí plejeři rozprchli do světa, aby si pořádně vyčistili hlavu. Středopolař Sáček s milovanou Slovenkou Nikou vsadili na jistotu. „Miluju tě!“ vyznali si vzájemně lásku v Dubaji před ikonickým hotelem Burdž al-Arab.

 • Alexander Bah (24) obránce Slavie: Omrkl jih

  Dánova romantika na ostrově Zakynthos. Dánova romantika na ostrově Zakynthos.Foto Instagram

  Po roce a půl v sešívaném dresu už chce posun. Mluvilo se o anglickém Brentfordu, nejvážněji to teď ale vypadá na přestup do portugalské Benfiky. Dánský bek však pro dovolenou zvolil jinou jižní zemi – Řecko. S láskou Nathalií si na loďce omrkli i pláž Navagio, která byla vyhlášena nejkrásnější na světě!

 • Jhon Mosquera (32) záložník Plzně: Bez koupání

  Mistr ligy odjel do Španělska. Mistr ligy odjel do Španělska.Foto Instagram

  Nabízelo by se, aby kolumbijský šikula zamířil po veleúspěšném ročníku slavit do rodné země. Jenže Jhon po titulu zvolil bližší destinaci. Vydal se na jih Španělska, kde zapózoval u moře. U toho ale také zůstalo, teplota vody lehce pod 19 stupňů a zatažená obloha totiž k plavání zrovna nevybízely.

 • Adam Hložek (19) útočník Sparty: Na pouť

  Láska u kolotočů. Láska u kolotočů.Foto Instagram

  Zahraniční dovolená ho teď neláká, vždyť už za pár dní českou ligu opustí a bude se rvát o místo u některého z věhlasných evropských mančaftů. Sparťan Adam Hložek (19) si proto užívá poslední chvíle ve vlasti! S krásnou partnerkou Verčou si tak v Ivančicích vyrazili na klasickou českou pouť. Projeli se na kolotoči, Adam jí vystřelil růži z papíru, otestoval si sílu na boxerském simulátoru a na závěr to vše završila romantická pusa! „Díky, že mě děláš tak šťastnou,“ vzkázala mu na Instagramu brunetka.

 • Sáček a krásy Dubaje.
  Sáček a krásy Dubaje.