Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Piqué podvedl Shakiru s mámou spoluhráče? Všechno je jinak!

Autor: sm

Je to tak. Jeden z nejslavnějších párů světa, fotbalista Gerard Piqué  a zpěvačka Shakira (45), se rozešel. Kromě různých svědectví sousedů se ale začínají rodit také nejrůznější fantastické příběhy. Jedním z nich například říká, že Piqué měl být své partnerce nevěrný s mámou spoluhráče. Tím měl být mladičký talent Gavi (17).

Vypadá to, že v kabině Barcelony začíná být dusno. Po internetu se začala šířit senzace o tom, že měl být fotbalový obránce Gerard Piqué půvabné Kolumbíjce nevěrný s matkou svého spoluhráče Gaviho.

Důkazem, že je kvůli tomu vztah mezi oběma hráči na ostří nože, měl být i fakt, že si mladík smazal svého parťáka ze sociálních sítí. Pravdou ale je, že Gavi si Piquého nesmazal a k žádnému románku mezi Gerardem a jeho mámou nedošlo.

Byla to hosteska

Fáma se začala šířit na sociálních sítích. Záhy ji ale vyvrátil deník El Periodico, které s informací o skřípajícím vztahu mezi slavnou zpěvačkou a fotbalovým bekem přineslo.

Španělský list upřesnil, že dotyčná žena byla ve skutečnosti dvacetiletá blondýna, což se s Gaviho maminkou vylučuje. El Periodico své informace později raději upřesnilo: „Žena, která stojí za rozchodem Piquého a Shakiry, je mladá blondýnka ve věku 20 let. Studuje a pracuje jako hosteska na různých akcích.“

Vztah Piquého a Shakiry má být prý v troskách
Vztah Piquého a Shakiry má být prý v troskách

Témata:  blesksportGerard PiquévztahShakira