Středa 29. června 2022
Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka
Oblačno, bouřka 30°C

Luxusní dovolená se ošklivě zvrhla: Vůz Cristiana Ronalda měl nehodu!

Autor: sm

Na malebný španělský ostrov přijel Cristiano Ronaldo relaxovat, zapomenout na starosti a také oslavit narozeniny svého nejstaršího syna (12). Namísto odpočinku je teď ale spíše pořádně otřesen. Jeho milionové auto totiž mělo na Mallorce nehodu a podle fotek z místa havárie je jen velkým štětsím, že se nikomu nic nestalo!

Fotografie z místa nehody vypadají dost děsivě! Za volantem podle všeho neseděla hvězda Manchesteru United, ale jeden z jeho bodyguardů. Ten s autem Buggati Veyron, jehož cena stoupá ke dvou milionům dolarů, narazil do zdi. 

Deník Diario de Mallorca informoval o tom, bodyguard fotbalové hvězdy projížděl s autem, jehož rychlost je až 400 km/h, po venkovské silnici s malým provozem, nacházející se v obci Bunyola. Právě tam mělo ke karambolu dojít.

Podle vyjádření Ronaldova klubu se tou dobou samotný fotbalista v autě nenacházel. Snímky z místa nehody každopádně naznačují, že šlo o pořádnou ránu. Tím více si fanoušci, ale i samotný Ronaldo mohou oddychnout. Nezranil se řidič, ani nikdo jiný, a škoda, která během bouračky vznikla, je pouze materiální. 

Podle zpráv webu Marca.com si Ronaldo na ostrov nechal dopravit dva vozy. Kromě luxusního sporťáku ještě rodinnější SUV. K dispozici má ale také jachtu, která kotví v Port Adriano.

Cristiano si na ostrov vyrazil odpočinout a také oslavit narozeniny svého syna
Cristiano si na ostrov vyrazil odpočinout a také oslavit narozeniny svého syna