Pátek 19. srpna 2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
Oblačno, bouřka 28°C

Drsné přiznání karatistky a hvězdy Survivora: Hodina od smrti!

Autor: ptr

Tak tohle tušil málokdo. Čtrnáctinásobná mistryně světa v karate a účastnice reality show Survivor Veronika Havlik (32) má za sebou kruté životní zkoušky. Prošla si okamžiky, které by nechtěla zažít žádná žena. Nyní na sociální síti TikTok prozradila, jak blízko smrti se v mládí ocitla a proč má výrazné tetování v rozkroku.

Vnadná kráska, která se nebojí ukázat své tělo a fanoušky neustále oblažuje přísunem odvážných fotografií, se svěřila, co vše musela překonat. Během reality show, ale i díky mnoha dalším pikantním záběrům její fanoušci moc dobře vědí o výrazném tetování v intimní oblasti. Tato kresba v sobě nese krutý příběh.

V pouhých devatenácti letech Veronika otěhotněla, ale ve čtvrtém měsíci bohužel potratila. Po nějakém čase se jí navíc v těle vytvořila cysta, která praskla a ohrozila její život. „Možná to bylo ze stresu, nevím. Po příchodu do nemocnice mě ihned vzali na sál. V břiše mi našli tekutinu. Zachránili mi život. Když bych do nemocnice přišla o hodinu později, podle lékařů by mi začaly selhávat orgány. Zjistili, že mám vaječníky srostlé se střevy,“ odhalila detaily svého života.

Navíc následně musela ještě na další operaci, při které ztratila velké množství krve, a lékaři museli bojovat o její život. Jako připomínka na tyto okamžiky jí zůstala dvaceticentimetrová jizva v rozkroku. Tu se později rozhodla překrýt výrazným tetováním, které zaujalo mnoho diváků televizní soutěže Survivor. Tetování, které skrývá těžký životní příběh, ale naštěstí s dobrým koncem.

Čtrnáctinásobná mistryně světa v karate Veronika Havlik
Čtrnáctinásobná mistryně světa v karate Veronika Havlik