Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 8°C

Hvězda Oktagonu se pochlubila: Kozma čeká s přítelkyní druhého potomka!

Autor: ptr

Patří k nejzářivějším klenotům současné české MMA scény a to nejen nápadným účesem. Bojovník smíšených bojových umění welterové váhy David »Pink Panther« Kozma (30) se pochlubil krásnou novinkou. Se svou přítelkyní Sarah očekává na podzim narození druhého děťátka.

Oblíbenec fanoušků se svěřil na sociální síti, kde zveřejnil rodinnou fotografii, na které drží snímek z ultrazvuku. „Tak v říjnu bude sranda,“ přidal popisek bijec. Rok a půl stará dcerka Stella se tak již brzy dočká bratříčka nebo sestřičky a rodina se opět rozroste. Ke krásné zprávě Kozmovi okamžitě gratulovala řada známých i fanoušků. Mezi prvními byla například Lucie Vondráčková, která si díky novému příteli našla v poslední době cestu k MMA.

»Růžový panter« se již brzy opět představí v kleci. Jediný český zástupce v lukrativním turnaji organizace Oktagon po názvem Gamechanger bude v květnu bojovat ve čtvrtfinále s hvězdným Alexem Lohorém. Tuto možnost si vydřel v souboji proti polskému Łukaszi Siwiecovi a stále je tak ve hře o pohádkovou odměnu víc jak sedm milionů korun. Už nyní má za postup do čtvrtfinále jistý téměř milion.

David Kozma očekává s partnerkou narození druhého potomka.
David Kozma očekává s partnerkou narození druhého potomka.
Oktagon Gamechanger: Kozma - Siwiec, podívejte se na Čechův těsný triumf
Video se připravuje ...